Volg hier de ingekorte eerste etappe in de Ronde van Romandië 2016
Sneeuwval heeft ervoor gezorgd dat de etappe van vandaag slechts honderd kilometer lang is. De eerste zestig kilometer zijn uit het parcours geschrapt en dus blijft een licht geaccidenteerd parcours over voor het peloton in Romandië. Ion Izagirre heeft een voorsprong van zes tellen op Tom Dumoulin. Loopt het uit op een massasprint? Wordt het een klein peloton? Of weet een aanvaller te winnen? Volg het koersverloop hier op WielerFlits.
Het startschot klinkt nu om 14.50 uur in Mathod, aan de voet van de Col des Etroits. De aankomsttijd is nog wel hetzelfde als van tevoren gedacht: omstreeks 17.10 uur. Sporza is er vanaf 16.15 uur live bij.

Links
Voorbeschouwing: Ronde van Romandië 2016 (WielerFlits)
Website organisatie
Deelnemerslijst
Parcours
Liveticker (Twitter organisatie)
Liveticker (Sporza)
Swift ziek o.i.d. Dit is namelijk niet normaal.
Dat is namelijk iets waar ik zelf ook (oprecht) benieuwd naar ben. Hoe ziet dat er uit? Het is verschrikkelijk knap hoe die gasten kunnen mikken en hoofdrekenen, maar in conditie hoeven ze niet te blijven.