Volg hier de derde etappe van de USA Pro Challenge 2015
De derde etappe van de USA Pro Challenge belooft opnieuw voor het nodige spektakel te zorgen. Tussen Copper Mountain Resort en Aspen moet namelijk stevig geklommen worden. Bijna direct vanuit de start ligt de Fremont Pass (vierde categorie) op de renners te wachten. Daarna volgt nog de Independence Pass. De top van deze col van eerste categorie ligt op circa dertig kilometer van de finish.
Het startschot wordt gegeven om 19.15 uur Nederlandse tijd. Voor de verwachte aankomsttijd heeft de organisatie een behoorlijke marge ingebouwd. Deze is ergens tussen 23.00 en 0.25 uur.
Welke ploeg kan na het dagsucces van Taylor Phinney en Brent Bookwalter de mannen van BMC van de zege afhouden? Bespreek hier het vervolg van de etappe op WielerFlits.

Links:
Voorbeschouwing WielerFlits
Profiel derde etappe
Deelnemerslijst
Website organisatie
On: Wat voor etappe is het vandaag?
3 man uit de kopgroep voorop nu: Smith, Bobridge en Didier. 8 man ertussen dus en dan peloton, aangevoerd door BMC uiteraard, op 2.37. Het meer steile deel van de klim gaat nu beginnen.
Alleen Smith een bedreiging voor de leiderspositie trouwens, 1.22. De overige twee staan op meer dan 10 minuten.
Nog ruim 30 km naar beneden knallen nu.
Edit: en dan is er weer reclame van 2 minuten en opeens zit alles vooraan weer bij elkaar.
De voorste groep dikt wat aan, als vanuit de achtergrond renners terugkeren in de afdaling.
Reijnen wint, maar moet het uit zijn tenen halen om Dennis op de streep te kloppen. Dennis was daarbij niet eens echt aan het sprinten.
Niet overdrijven in dat laatste stukje ;) Reijnen duidelijk het sterkste in de sprint.