Volg hier de derde etappe in de Ronde van de Toekomst 2015
Met Tom Bohli in de gele trui zet het peloton in de Tour de l’Avenir vandaag koers richting de Frans-Zwitserse grens. Over een afstand van exact 137 kilometer rijden de renners van Champagnole naar Tournus. Het is op papier de derde rit in lijn voor de sprinters, maar de praktijk leerde ons dat de voorgaande twee etappes ook niet in een massaspurt beslecht werden. Wat kan Stan Godrie vandaag?
Sam Oomen: ““Voor mij persoonlijk is het zaak om deze eerste drie ritten te overleven. Zorgen dat ik er zonder kleerscheuren doorheen kom en Stan of misschien Mathieu een keertje goed kan afzetten. Zodoende hopen we met de ploeg een korte uitslag te noteren in een van die eerste drie etappes. Stan is in ieder geval een rappe gast, getuige ook zijn winst op het NK.” Dat bewees Godrie in de eerste en tweede etappe, door respectievelijk als tweede en eerst de massasprint te beëindigen. Ook voor Mathieu van der Poel is het een kwestie van overleven vandaag, na zijn harde val op maandag.
Het beloftenpeloton vertrekt vandaag om 12.30, waarna zij rond de 15.40 de finishstreep passeren. Bespreek hier op WielerFlits het verloop van de etappe.

Links
Special/voorbeschouwing WielerFlits
Weekendinterview: Sam Oomen
Wesbite organisatie
Deelnemerslijst
Informatie etappe 3
Does anyone know why the dutch & polish who finished 8th and 10th today at @Tourdelavenir were celebrating?! #weird pic.twitter.com/jQrfevKrQ4
— Ken Sommer (@KenSommer) 24 augustus 2015
Samenvatting etappe 2
Komisch gezicht overigens, dat Godrie en Stosz juichend de streep overkomen, als 8e en 10e...
Worden er trouwens oortjes gebruikt in deze koers? Nee zeker?
@Bertvd: Bij elk wedstrijd verslag heb ik vanmorgen een samenvatting geplaatst! Vooral het klimmetje in de proloog was toch best wel handig om te zien, dat was geen puistje.
Waar zie jij Gaviria voor het peloton uitrijden?
Zou wel mooi zijn mocht hij vandaag nog zijn etappe meepakken.
Overigens zie je in het filmpje van de eerste etappe dat Gaviria 50 m voor de finish nog gewoon naast Consonni zit maar daarna gewoon laat lopen.
Ah ok, ik was nog naar het filmpje van gisteren aan het kijken. Zal wel de enige manier zijn om het peloton te controleren voor Colombia. (Alles op Henao daar)
Inmiddels samengekomen met Reyes en Stosz maar de voorsprong op het peloton is niet groot.
(vanuit het kopgroepje met MvdP op basis van de ticker.)
Morgen is het Oomen-tijd
ben benieuwd waar hij na dit jaar terecht komt groot talent.