Volg hier de derde etappe in de Eneco Tour 2015
woensdag 12 augustus 2015 om 12:17 Volg in Google

Volg hier de derde etappe in de Eneco Tour 2015

Na aankomsten in Bolsward en Breda arriveert de Eneco Tour vandaag in België. De derde etappe is 172 kilometer lang en start in Beveren. De aankomst is in Ardooie, waar de snelle mannen waarschijnlijk hun laatste kans krijgen om een etappe te winnen.

Jesper Asselman leeft zijn droom nadat hij gisteren dankzij bonificatieseconden de leiderstrui bemachtigde. Kan hij die vandaag behouden? De etappe begint om 12.25 uur. Rond half vijf weten we of de renner van Roompot Oranje Peloton opnieuw het witte tricot om zijn schouders mag hangen.

Sporza en Eurosport doen weer live verslag. De uitzendingen beginnen rond kwart voor drie. De Limburgse zender L1 heeft ook rechtstreeks beelden. De voorbeschouwing begint omstreeks half drie.

Links:
Voorbeschouwing WielerFlits

Website organisatie
Deelnemerslijst
Parcours derde etappe

Liveticker (organisatie)
Liveticker (Twitter)
Liveticker (Sporza)

Livestream L1 (vanaf 14.15 uur)

Bestel de Tourgids
Tour de France-poster
34 Reacties
12-08-2015 16:21
Asselman blijft in het geel!
12-08-2015 16:22
@ Stuntplioot, het is een zooitje daar, ze doen maar wat
12-08-2015 16:22
Hofland durft eigenlijk vrij weinig in de sprint. Laat zich elke keer zo makkelijk wegzetten.
12-08-2015 16:22
Hofland lijkt vooral een beetje bang
12-08-2015 16:23
Kelderman de eerste LJ?
12-08-2015 16:23
Tja, Hofland nu voor de derde keer nergens. Dat is idd geen toeval meer. Groenewegen wel sterk!
12-08-2015 16:24
Ik heb er gewoon geen woorden voor op het moment.

Edit: Boonen pakt hier de winst omdat hij heel goed werd gebracht. Het was weer even geleden dat EQS een overwinning had gepakt volgens mij.
12-08-2015 16:25
Hofland kan dit gewoon niet zo goed. Waarom daar iedere dag zo'n drukte om maken?
12-08-2015 16:28
Ze waren wel aan het omkijken waar Hofland zat, maar blijven dan gewoon vooraan rijden. Ik heb ook het idee dat Hofland maar gewoon rijdt waar hij zelf wil zonder naar zijn ploegmaats te kijken. Het loopt in ieder geval van geen kant. Hoorde Hofland tijdens de tour op radio 1 en toen zij hij dat die trein toch wel belangrijk is. Dan moet je wel ook je karretje aanhaken natuurlijk. 9 van de 10 keer zie je hem in zijn zadel achter de sprint aan rijden. Als hij eens een keer wel kan sprinten, dan eindigt hij meestal kort.

Om te reageren moet je ingelogd zijn.