Tour 2015: Volg hier de dertiende etappe
Het hooggebergte wijkt de komende dagen even voor enkele overgangsritten, maar dat wil niet zeggen dat de renners in de Tour de France nu kalm keuvelend richting de Alpen peddelen. De dertiende etappe voert van Muret naar Rodez en is met 198,5 kilometer een lange zit. Vluchters hebben hier uitstekende kansen, dus verwacht een vlammend begin van de dag.
De etappe kent drie gecategoriseerde beklimmingen, maar is eigenlijk bijna nooit echt vlak. De Côte de Saint-Cirgue (derde categorie), de Côte de la Pomparie (vierde categorie) en de Côte de la Selve (vierde categorie) zullen voldoende pijn doen bij de mannen die in de afgelopen dagen al moeite genoeg hadden om de Pyreneeën te overleven en bieden goede kansen voor dappere renners met snode plannen. La Primaube staat weliswaar niet op de kaart, maar met een top op tien kilometer van de streep, mag ook deze pukkel niet vergeten worden.
Gezien de aard van de rit mag het verwacht worden dat de etappe woest begint, met veel gegadigden voor een kopgroep. Sprinters met wat meer inhoud, zoals Peter Sagan en John Degenkolb, zullen hier zeker een gooi willen doen naar een ritzege, al lijkt het parcours te zwaar voor de echte specialisten. Er worden hoge temperaturen verwacht van ruim boven de dertig graden, waarmee de hitte terugkeert na de hagelbuien op Plateau de Beille.
De uitzendingen op de NOS, Sporza en Eurosport beginnen om 14.15 uur en de winnaar wordt rond 17.17 aan de streep verwacht.
Links:
Voorbeschouwing
Deelnemerslijst
Website organisatie
Parcours
Liveticker (Organisatie)
Liveticker (NOS)
Liveticker (Sporza)
Livestream (NPO)
Denk dat het te zwaar is voor Kristoff in deze vorm.
zoek maar een liveticker uit Dup, maar er zijn nog geen livebeelden.
Katusha kan beter rijden voor Rodriguez vandaag!
Van de 6 vluchters is Gautier de best geklasseerde, op een uur en 8 minuten.
Orica mist toch best wel wat mensen om dit dicht te rijden als matthews uberhaupt al weer goed is, giant heeft dumoulin ook niet meer en preidler heeft gisteren ook al een jasje uitgedaan, katusha is ook al wat rouleurs kwijt.
We gaan het wel zien
Orica heeft alleen niet echt veel manschappen meer om goed te achtervolgen.
Had dit eerlijk gezegd ook wel iets voor Weening gevonden. Had hem sowieso wel wat meer in de aanval verwacht of misschien gehoopt