Vrouwenploeg EF versterkt zich met Canadese laatbloeier
EF Education-Cannondale, de nieuwe eigen vrouwenploeg van EF Education-EasyPost, heeft een nieuwe transfer aangekondigd. Het gaat om Clara Emond. De 26-jarige Canadese komt over van Arkéa-Samsic.
Emond is een echte laatbloeier, aangezien ze pas in 2022 haar eerste stappen zette in het Europese wielercircuit. Na een jaar in dienst van Emotional.fr-Tornatech-GSC Blagnac VS31 reed ze dit seizoen voor Arkéa-Samsic. En in dienst van de Franse formatie, liet Emond mooie dingen zien.
Zo werd ze tweede in de Vuelta Extremadura Féminas, een UCI 2.2-koers, en derde in La Périgord Ladies (1.2). Emond was dit jaar ook vijftiende in de Internationale LOTTO Thüringen Ladies Tour en – bovenal – 23ste in haar eerste Tour de France Femmes.
Geplaatst als onderdeel van: Jonathan Castroviejo (37) bezig aan laatste seizoen als profwielrenner
Om te reageren moet je ingelogd zijn.