Tadej Pogacar wint criterium in Madrid
Tadej Pogačar heeft zondag een criterium in Madrid op zijn naam geschreven. De tweevoudig winnaar van de Tour de France mag zich daardoor de eerste winnaar van het Critérium de Madrid noemen. Die wedstrijd werd georganiseerd op de lange Paseo de la Castellana-hoofdweg in het centrum van de Spaanse hoofdstad.
Op het podium werd Pogačar vergezeld voor Carlos Rodrigues (INEOS Grenadiers) en Raúl Garcia Pierna (Equipo Kern Pharma). Eerder op de dag werd ook nog een afvalkoers gereden als onderdeel van het criterium. Daar ging de overwinning naar Juan Ayuso (UAE Emirates), voor Jonathan Lastra (volgend jaar Cofidis) en Pogačar.
Pogacar no podía marcharse de Madrid sin dejar su sello ganador. Victoria en el Madrid Criterium. #madridcriterium pic.twitter.com/bk35zSp6pX
— Solo Bici (@solobici_es) December 4, 2022
Geplaatst als onderdeel van: WielerFlits Kort: Een opvallende deelnemer tijdens wielerkoers in Costa Rica
Je kunt niet ALLES vergelijken.