Lorena Wiebes debuteert voor SD Worx in nieuw trainingstenue
maandag 2 januari 2023 om 10:32

Lorena Wiebes debuteert voor SD Worx in nieuw trainingstenue

Lorena Wiebes heeft haar eerste wedstrijd voor SD Worx gereden. Geen wegkoers, maar een veldrit. De sprintster, die overkomt van Team DSM, deed op Nieuwjaarsdag namelijk mee aan de X2O Trofee Baal. Daar showde ze gelijk het nieuwe trainingsshirt van SD Worx.

Zoals we wel gewend zijn bij SD Worx, bevat het shirt de nodige kleuren. De ene mouw is de paars, de andere wit. Aan de voorkant van het tenue zien we ook nog gele en oranje tinten. De broek is wel gewoon zwart. Het wedstrijdtenue van SD Worx zal later deze week bekendgemaakt worden, schrijft de ploeg op sociale media.

Wiebes werd in de X2O Trofee Baal (GP Sven Nys) uit de wedstrijd gehaald vanwege een te grote achterstand op de uiteindelijke winnares Fem van Empel. Wel stond ze in de uitslag, waar we haar terugvinden op de 36e plaats. In december reed Wiebes ook verschillende wedstrijden op de baan, en dat was niet zonder succes. Ze behaalde nationale titels op de puntenkoers, koppelkoers, scratch, ploegenachtervolging en het omnium.

Geplaatst als onderdeel van: WielerFlits Kort: Een opvallende deelnemer tijdens wielerkoers in Costa Rica

RIDE Magazine

Om te reageren moet je ingelogd zijn.