‘GOAT helps goat’: Demi Vollering redt geitje tijdens vakantie in Griekenland
woensdag 30 oktober 2024 om 09:02

‘GOAT helps goat’: Demi Vollering redt geitje tijdens vakantie in Griekenland

Het is geen geheim dat Demi Vollering een enorme dierenvriend is, maar de 27-jarige renster blijkt ook een echte (dieren)redder in nood. Vollering verrichtte tijdens haar vakantie in Griekenland namelijk een heldendaad door een geit te redden.

Het dier was namelijk in een afgrond gevallen en leek zo ten dode opgeschreven, maar gelukkig was Vollering daar om te helpen. “Ik was bang dat ik iets dood zou zien liggen, maar we zagen alleen een flink vermagerde geit”, luidt het bijschrift bij een op Instagram geüploade video.

Na de reddingsactie van Vollering werd er nog gezocht naar water voor de flink vermagerde geit, maar het beestje nam al snel weer de benen. Vollering oogst echter wel veel lof met haar heldhaftige actie. ‘GOAT helps goat’, staat er onder meer in de reacties onder haar post, verwijzend naar de term ‘de GOAT’, oftewel Greatest Of All Time.

Vollering geniet in Griekenland verder met volle teugen van haar vakantie. Dat blijkt wel uit de vele zomerse plaatjes die ze al deelde op haar Instagram-kanaal. “Tot rust komen na een drukke periode”, liet ze weten bij aankomst in Griekenland.

Vollering kende een seizoen met ups en downs, maar ze heeft inmiddels haar vizier weer gericht op 2025. Ze zal het nieuwe seizoen niet meer aanvatten als renster van SD Worx-Protime, aangezien ze een nieuw avontuur zal aangaan in Franse dienst. De ronde- en klassiekerrenster heeft namelijk een tweejarig contract getekend bij FDJ-SUEZ, waar ze als absolute kopvrouw zal worden uitgespeeld.

Geplaatst als onderdeel van: Babynieuws uit België: Tom Boonen wordt opnieuw vader


(Advertorial)

Demi Vollering en Polestar bundelen de krachten. Als topsporter staat Demi voor focus, balans en duurzame prestaties, net als Polestar. Samen laten ze zien dat performance en verantwoordelijkheid perfect samenkomen. Schrijf je in en ontvang persoonlijke berichten van Demi en een tot nu toe onverteld verhaal. Over haar weg naar de top, haar keuzes buiten de koers en haar visie op vooruitgang die verder gaat dan snelheid alleen. Ook deelt ze waarom de Polestar 3 haar inspireert in vorm, functie en filosofie.
RIDE Magazine
7 Reacties
30-10-2024 10:01
Snap dat je de titel leuk vindt. Maar haar goat noemen is niet helemaal op zijn plaats.
    30-10-2024 10:44
    Eens... term GOAT wordt helaas TE vaak gebruikt en is dus aan inflatie onderhevig... Laten we na haar carrière kijken wat ze gewonnen heeft. Is nu nog te weinig voor GOAT...
    03-11-2024 14:24
    Sterker nog, Demi GOAT noemen is helemaal niet op zijn plaats. Er is maar één GOAT, Marianne Vos, hoewel die liever niet zo genoemd wordt. Marianne nam het stokje over van Keetie Hage. Voordat Dem het stokje kan overnemen van Marianne moeten er nog heel wat overwinningen bij!
30-10-2024 13:22
Rare titel. Ze is vast een klimgeit, maar zeker niet de beste renster aller tijden…
30-10-2024 14:27
HULDE ! Wanneer je al eens een losgebroken paard achter je aan hebt gehad, is dit een peulenschilletje natuurlijk...!
30-10-2024 22:59
Grote klasse van Demi
02-11-2024 17:44
Beetje luie redactie van Wielerflits: ze was/is op vakantie in Turkije en niet in Griekenland toen dat gebeurde

Om te reageren moet je ingelogd zijn.

RIDE Magazine