Christoph Roodhooft blikt terug op baaldag Alpecin-Deceuninck
maandag 1 juli 2024 om 20:30

Christoph Roodhooft blikt terug op baaldag Alpecin-Deceuninck

Ploegleider Christoph Roodhooft keek na de finish ook nog terug op – uiteindelijk – een baaldag voor Alpecin-Deceuninck. “Mathieu is van heel het jaar nog niet lek gereden en rijdt nu voor én achter lek. We zijn dan nog niet terug in het peloton en dan is er die valpartij met Jasper. We moeten uiteindelijk blij zijn dat er schijnbaar niet echt een probleem is met onze renners.”

“We kunnen met z’n allen verder en we moeten nu werken aan nieuwe kansen”, houdt Roodhooft de moed erin. “Jasper lijkt oké, maar ik heb het allemaal nog niet juist meegekregen. Laat ons hopen dat we onze portie pech voor een paar dagen hebben gehad. Dan zullen we het wel zien. Er zijn niet veel andere opties. Op naar de volgende sprint”, besluit de ploegleider.

Geplaatst als onderdeel van: Tour 2024: Zo blikken verschillende Belgen en Nederlanders terug op hun drieweekse


Heb jij RIDE Magazine al besteld?

Mathieu van der Poel siert de cover van de RIDE Magazine Najaarsgids 2025! Het najaar is de ideale periode om te gaan gravelen, dus als wereldkampioen gravel van Leuven is hij de ideale persoon om uit te lichten. In de Najaarsgids lees je verhalen over het WK Gravel in Zuid-Limburg, maar ook interviews met Pauline Ferrand-Prévot, Jonathan Milan, Quinn Simmons en Pascal Eenkhoorn en veel meer!
RIDE Magazine

Om te reageren moet je ingelogd zijn.