Zo ziet de gloednieuwe regenboogtrui van Tadej Pogacar eruit
Foto: Cor Vos
vrijdag 4 oktober 2024 om 12:05

Zo ziet de gloednieuwe regenboogtrui van Tadej Pogacar eruit

Tadej Pogacar maakt zaterdag zijn eerste koerskilometers in de regenboogtrui in de Italiaanse Giro dell’Emilia. Intussen weten we ook hoe het tenue waar de kersverse wereldkampioen het komende jaar in zal koersen, eruitziet.

De vaste kledingsponsor van de ploeg, het in 1978 opgerichte Italiaanse Pissei, stond in voor het nieuwe ontwerp. “We zijn heel emotioneel bij het onthullen van wat we de afgelopen dagen hebben bewerkt in ons Custom Lab voor Tadej”, klinkt het in een persbericht. “Volledig met de hand gemaakt in Italië in ons Custom Lab, draagt Tadej vanaf nu een set items in volledig wit met regenboogbanden.”

Men ging voor het klassieke ontwerp van de regenboogtrui, zoals het ook door de UCI-reglementen is voorgeschreven, met een beperkt aantal sponsoren van UAE Emirates die worden uitgelicht.

Bekijk hier het ontwerp:

In de RIDE Magazine Zomergids 2025 (€12,50) lees je een uitgebreid interview met wereldkampioen Tadej Pogačar. De Sloveen kwam spontaan naar de Alpecin Barbershop voor een knipbeurt en dat draaide uit op een interessant interview. Pogačar praat over het pakken van KOM's en het nastreven van nieuwe doelen. Bestel jouw exemplaar van het zomernummer 2025 van RIDE Magazine hier!!
RIDE Magazine
RIDE Magazine