Zeeman: “Vanmorgen was het hier net Medisch Centrum West”
donderdag 19 februari 2015 om 18:50

Zeeman: “Vanmorgen was het hier net Medisch Centrum West”

LottoNL-Jumbo speelde in de tweede etappe van de Ruta del Sol geen rol van betekenis. Veel renners kwamen in de openingsrit ten val en hadden nog last van hun verwondingen. “Vanmorgen was het hier net Medisch Centrum West met alle mannen die opnieuw verbonden moesten worden”, aldus ploegleider Merijn Zeeman op de ploegsite.

Zeeman vervolgt: “We hadden vooraf gehoopt om vandaag met Moreno mee te doen, maar die miste na gisteren begrijpelijkerwijs de energie om over de slotklim te komen. Dat blijft natuurlijk wel jammer, want de ambitie was om deze week met hem mee te doen om ritzeges.” Hofland was woensdag één van de vijf LottoNL-Jumbo-renners die ten val kwam.

Laurens ten Dam had donderdag het meeste last van de val. “Maar ik heb vandaag rustig in het peloton gereden en zo min mogelijk energie verbruikt. Ik heb kunnen herstellen en dat stemt me tevreden”, aldus Ten Dam.

RIDE Magazine
RIDE Magazine