Wout van Aert wilde de koers hard maken voor Vingegaard: “Dat is in zijn voordeel”
Video Wout van Aert probeerde tijdens de zevende etappe van de Tour de France mee te zitten met de vroege vlucht. Dat lukte niet, maar in de finale stak hij weer eventjes zijn neus aan het venster. Om de koers hard te maken, verklaarde hij na afloop bij Eurosport.
“Ik probeerde opnieuw in de vlucht te komen”, aldus Van Aert. “Voor de start van de etappe dacht ik dat alleen UAE Emirates XRG het vertrouwen en het belang had om achter een kopgroep aan te jagen voor de ritzege. Maar ik zag al snel dat Alpecin-Deceuninck hen kan helpen. Toen wist ik dat het heel lastig ging worden om in die vlucht te komen.”
“We hebben het wel geprobeerd en nadien zijn we naar het plan voor de finale omgeschakeld. We wilden de koers hard maken, want we verwachtten dat dat in het voordeel van Jonas zou zijn”, aldus de Belg van Visma | Lease a Bike.
Geen Giro scenario denken ze wss.
Daardoor zal het lastig worden voor Wout om een rit te winnen.
De ploegen zijn geen matties van elkaar en zo hoort t ook wanneer je allebei de Tour wilt winnen
Denk dat eerder Jonas af en toe gillend wakker wordt ‘s nachts en dat hij dan een glaasje melk krijgt om te kalmeren.