Wout van Aert wandelt voor het eerst na valpartij in Vuelta: “Baby stapjes”
foto: Cor Vos
woensdag 25 september 2024 om 16:24

Wout van Aert wandelt voor het eerst na valpartij in Vuelta: “Baby stapjes”

Een maand na de valpartij van Wout van Aert in de zestiende rit van de Vuelta is de Belg in staat zijn eerste Strava te noteren. Woensdag maakte hij samen met zijn vrouw een wandeling van een kleine drie kilometer in Pinzolo, in het noorden van Italië.

‘Baby stapjes’, luidt het bijschrift bij de wandeling van een kleine drie kilometer. De positieve ontwikkeling in de revalidatie van de kopman van Visma | Lease a Bike kan rekenen op vele gelukwensen in de reacties.

Toch is de wandeling opvallend te noemen. Slechts een week geleden verscheen Van Aert nog op krukken bij een persconferentie. De verstreken tijd van een kleine veertig minuten getuigt echter van het feit dat de wandeling geen makkelijke opgave was.


Heb jij RIDE Magazine al besteld?

Pauline Ferrand-Prévot staat met een groot interview in de RIDE Magazine Najaarsgids 2025! De kopvrouw van Visma | Lease a Bike verraste vriend en vijand door in haar comebackjaar meteen Parijs-Roubaix en de Tour de France Femmes te winnen. Frankrijk ligt daardoor aan haar voeten. Hoe kijkt ze zelf terug op de impact van haar Tourzege? Lees het verhaal nu in de nieuwe RIDE!
RIDE Magazine
4 Reacties
25-09-2024 16:44
Als de kindjes erbij waren, dan zijn de "baby"-stapjes en snelheid in een ander context opeens heel logisch en misschien nogwel het moelijkst voor de kleinste van het gezin. Anyway, het lijkt nu officieel komkommertijd.
    25-09-2024 17:40
    Sarah was erbij dus de kids vast ook
25-09-2024 17:46
Heeft toch een serieuze blessure blijkbaar, hopelijk kan hij 100% van genezen.
26-09-2024 07:58
*Babystapjes

Reacties zijn gesloten.