vrijdag 18 april 2025 om 13:35

Wout van Aert kan ‘voorjaar niet meer redden’ in Brabantse pijl

Video Wout van Aert heeft zin in de Brabantse Pijl. De coureur van Visma | Lease a Bike voelt zich ondanks twee zware april-zondagen in Vlaanderen en Roubaix nog goed en hoopt vrijdag mee te gaan doen om de zege in Overijse. “Tiesj en ik willen in de finale zitten om elkaar te helpen, maar het voorjaar is niet gelopen zoals ik had verwacht en dat kan ik hier niet rechtzetten.”

“Ik wil er vandaag en ook zondag gewoon nog iets van maken. Maar ik ga mezelf ook geen druk opleggen dat ik hier moet winnen. Ik kijk er gewoon naar uit om terug aan de start te staan van De Brabantse Pijl. Ik reed de wedstrijd enkele jaren niet, maar door de kalenderwijziging past de koers dit jaar in mijn schema. Het is dus een extra kans voor me om een mooie voorjaarsklassieker te rijden”, doet hij zijn verhaal.

De laatste keer dat WVA de Brabantse Pijl reed, was in 2021. Toen was de Belg dicht bij de overwinning, maar moest hij het afleggen tegen Tom Pidcock in een sprint. Diezelfde Pidcock start ook vrijdag weer in de Belgische semi-klassieker.

Wat hij daarover nog kan zeggen? “Dat het parcours me goed ligt, want bij mijn enige deelname won ik al bijna. Ik voel me weer goed en hoop absoluut om weer een rol te kunnen spelen in de finale, met dat doel sta ik aan de start”, aldus Van Aert.

Voorbeschouwing: Brabantse Pijl 2025 – Wat kan Evenepoel bij rentree tegen Van Aert en Pidcock?

Met Parijs-Roubaix, en een heel klein beetje met de Ronde van Limburg, zit de eerste helft van het klassieke voorjaar er nu echt op. Tijd voor heuvelklassiekers. Aanstaande vrijdag krijgen de renners met de Brabantse Pijl de perfecte overgangskoers. Het deelnemersveld, met onder meer de terugkerende Remco Evenepoel en Wout van Aert, is dit jaar […]

RIDE Magazine
8 Reacties
18-04-2025 14:59
Duidelijk verhaal van Wout. Voorjaar is dus niet geslaagd. Wat fanboys hier ook beweren door te zeggen dat zijn twee 4de plekken “goed genoeg” zijn geweest.
Het hele seizoen kan nog steeds een succes worden door ritzeges te behalen in Giro en Tour. Moet makkelijk kunnen want dan is het veel warmer. Nietwaar Jan Bakelants?
18-04-2025 16:37
Proef hier toch zelf overschatting bij Wout. De renner kan je het niet kwalijk nemen, die wil altijd en overal winnen. De ploegleiding had hem veel meer in bescherming moeten nemen. De piek vermogens zijn gewoon niet goed. Dat hadden ze uit de data moeten kunnen halen.
18-04-2025 17:15
Het hele jaar naar de kloten.
18-04-2025 10:08
Is 'm gegund! Laten we hopen dat ie de overwinning kan pakken, want komende zondag zie ik hem dat niet doen.
18-04-2025 13:53
Misschien jezelf nooit druk opleggen, rijdt veel fijner.
18-04-2025 14:04
Staat nu op 4 in de koning van de spring stand helemaal geen slecht voorjaar voor wout . Als hij vandaag win toch geslaagd hoor
    18-04-2025 18:26
    Verliezen in de sprint van REV. Komaan Wout!
    19-04-2025 10:17
    " Op 4 in de koning van de spring stand ?".........nooit van gehoord, maar
    moet ongetwijfeld een geweldige 'stand' zijn.......

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine