Wout van Aert vanavond in De Slimste Mens ter Wereld, strijd met Ruben Van Gucht
foto: Instagram Wout van Aert
maandag 24 november 2025 om 09:26

Wout van Aert vanavond in De Slimste Mens ter Wereld, strijd met Ruben Van Gucht

Wielerliefhebbers wacht een spannende aflevering van de Slimste Mens ter Wereld. Wout van Aert is vanavond namelijk voor het eerst te zien in de populaire kennisquiz op de Belgische televisie. Komt de 31-jarige coureur een ronde verder?

Het was al bekend dat Van Aert deel zou nemen aan de De Slimste Mens ter Wereld. Eind september kondigde de quiz zijn deelname aan via sociale media, met de bekendste quote van de Kempenaar: “Mij laten zakken? Ik moet just niks.” Vorige week postte de renner van Visma | Lease a Bike al een foto op Instagram vanuit de televisiestudio waar de opnames plaatsvonden.

Ruben Van Gucht
Van Aert komt tijdens de quiz trouwens een bekende tegen. Hij moet het namelijk opnemen tegen sportverslaggever en wielercommentator Ruben Van Gucht. Imane Boudadi, radiopresentatrice bij de zender MNM, is de derde kandidaat.

In een trailer is te zien dat Van Aert zijn kansen op succes laag inschat. “Ik denk niet dat ik De Slimste Mens ter Wereld kan worden. Ik schat de kansen klein in. Ik heb me eigenlijk ook niet echt voorbereid, ik doe mee voor het entertainment. Van wie ik het meest bang ben, Ruben of Imane? Van beide wel. Ze zitten er beide al meerdere afleveringen in.”

Play4
Het nieuwe seizoen van de razendpopulaire quiz – met Erik Van Looy als presentator – gaat van start op 13 oktober en wordt in België uitgezonden op de zender Play4. Het programma is ook online te bekijken via de streamingdiensten Play4 GoPlay. De Slimste Mens ter Wereld zal uiteindelijk ook in Nederland te zien zijn, maar liefhebbers van de quiz moeten nog wel even wachten. De afleveringen van het huidige seizoen zullen pas later verschijnen op NPO Start.


RIDE: het ideale cadeau voor de feestdagen!

De gloednieuwe RIDE Magazine Wintergids 2025 zit met 156 pagina's bomvol mooie wielerverhalen om van te genieten in de koude winter. In het blad lees je interviews met Lorena Wiebes, Tibor Del Grosso, Oscar Onley, Ide Schelling en Wilco Kelderman. Het gaat over de veldritwinter, alles over Alpe d'Huez, het nieuwste materiaal en jouw fietsplannen voor 2026. Een ideaal cadeau om weg te geven voor de feestdagen, toch? Bestel nu deze RIDE voor jezelf of voor een echte fietsfanaat.

RIDE Magazine

Om te reageren moet je ingelogd zijn.