Wout van Aert kiest bewust voor volle kerstperiode én BK in Beringen
Het crossprogramma van Wout van Aert is bekend. De Belg van Visma | Lease a Bike rijdt deze winter acht wedstrijden. Vooral in de kerstperiode zal hij veel in actie komen. In een persbericht van zijn ploeg geeft hij uitleg.
“De kerstperiode is sowieso een fase van het veldritseizoen waar ik graag bij ben”, aldus de drievoudig wereldkampioen. “Vanwege de crossen zelf, de grote hoeveelheden supporters die aanwezig zijn dankzij de vakantie en het feit dat crossen op dat moment in mijn voorbereiding op de grote klassiekers op de weg perfect in mijn opbouw passen.”
Het WK in Hulst staat voorlopig niet op Van Aerts programma, maar hij doet op 11 januari wel mee aan het BK in Beringen. “Een kampioenschapstrui motiveert altijd”, aldus de vijfvoudig Belgisch kampioen veldrijden. “Het is al even geleden dat ik er aan de start kon staan, dus ik ben blij dat het nu past in mijn kalender. Ik kijk ernaar uit om daar en tijdens de andere crossen het beste van mezelf te geven en de supporters weer te ontmoeten.”
RIDE: het ideale cadeau voor de feestdagen!
De gloednieuwe RIDE Magazine Wintergids 2025 zit met 156 pagina's bomvol mooie wielerverhalen om van te genieten in de koude winter. In het blad lees je interviews met Lorena Wiebes, Tibor Del Grosso, Oscar Onley, Ide Schelling en Wilco Kelderman. Het gaat over de veldritwinter, alles over Alpe d'Huez, het nieuwste materiaal en jouw fietsplannen voor 2026.
Een ideaal cadeau om weg te geven voor de feestdagen, toch? Bestel nu deze RIDE voor jezelf of voor een echte fietsfanaat.
Om te reageren moet je ingelogd zijn.