Wat weet je eigenlijk over Wout van Aert? Belg doet mee aan De Slimste Mens
Wat weet u over Wout van Aert? Hij is een zeer succesvol wielrenner, werd in zijn carrière al drie keer wereldkampioen veldrijden en… hij maakt in eigen land binnenkort zijn opwachting in het nieuwe seizoen van De Slimste Mens.
De deelname van de renner van Visma | Lease a Bike wordt bekendgemaakt met een foto op sociale media, met de bekendste quote van de Kempenaar: “Mij laten zakken? Ik moet just niks.”
Het nieuwe seizoen van de razendpopulaire quiz – met Erik Van Looy als presentator – gaat van start op 13 oktober en wordt in België uitgezonden op de zender Play4. Het programma is ook online te bekijken via de streamingdiensten Play4 GoPlay. Er is ook goed nieuws voor de Nederlandse liefhebbers van De Slimste Mens: de quiz kan in Nederland sinds vorig jaar via NPO Start bekeken worden.
Van Aert zal het wellicht moeten opnemen tegen wielercommentator- en journalist Ruben Van Gucht, die dit jaar ook zijn opwachting zal maken als kandidaat. Het volledige deelnemersveld wordt later bekendgemaakt.
Niet de eerste wielrenner
Van Aert is zeker niet de eerste wielrenner die te zien is in De Slimste Mens. Zo lieten Jan Bakelants en Oliver Naesen zich in het verleden al verleiden om deel te nemen. In Nederland was Laurens ten Dam onlangs te zien als kandidaat. De oud-renner en huidige bondscoach van de vrouwen werd na één aflevering echter al naar huis gespeeld. Ten Dam moest het afleggen tegen neurobiologe Brankele Frank en D66-politicus Rob Jetten.
Heb jij RIDE Magazine al besteld?

eekhoorn-latexpakje in een Belgische tv-show te verschijnen.
Op een waterfiets in één of andere sloot
In een eekhoornpak
Als een albatros over de streep
Wat weet u over aandachtsziekte?
En dan heb je mensen die hun naambekendheid gebruiken om zoveel mogelijk op TV te komen, al dan niet verkleed als eekhoorn.
Jij hebt ook inzicht in zijn afschriften dus je weet waarschijnlijk precies hoeveel Wout overmaakt naar goede doelen.