Wielertransfers 2015: De la Cruz, Guarnieri, Vanotti, López
maandag 1 september 2014 om 18:53

Wielertransfers 2015: De la Cruz, Guarnieri, Vanotti, López

david de la cruz

foto: Sirotti

De transfermarkt is al een maand geopend, maar de stroom aan contractverlengingen en transfergeruchten duurt voort. WielerFlits houdt je ook op de rustdag van de Vuelta op de hoogte van de laatste ontwikkelingen.

David de la Cruz
Het vertrek van Wout Poels naar Team Sky lijkt bij Omega Pharma-Quick-Step snel te zijn opgevuld. De Belgische World Tour-formatie, dat in 2015 verder gaat onder de naam Etixx-Quick-Step, heeft zich versterkt met de 25-jarige David de la Cruz. De Spanjaard tekent een contract voor twee seizoen bij de ploeg van Patrick Lefevere. Dit seizoen rijdt De la Cruz in het shirt van Team NetApp-Endura.

Jacopo Guarnieri
Jacopo Guarnieri verruilt eind dit seizoen het blauw van Astana voor het rood van Katusha. De Italiaanse sprinter is met de Russische ploeg tot een akkoord gekomen voor twee seizoenen. Guarnieri is aangetrokken als nieuwe steun voor Alexander Kristoff in zwaardere koersen. “Al is hij sterk genoeg om ook regelmatig voor eigen kans te gaan”, onderbouwt ploegleider Viacheslav Ekimov de overstap.

Alessandro Vanotti
Vincenzo Nibali kan de komende twee jaar blijven rekenen op de helpende hand van Alessandro Vanotti. De Italiaan blijft dankzij een contractverlenging langer in dienst van Astana. Laat Vanotti weten aan Tuttobiciweb.

Miguel Ángel López
Datzelfde Astana heeft naar verluidt ook interesse in de kersvers winnaar van de Tour de l’Avenir, Miguel Ángel López. Het Kazakse team zou al een concrete aanbieding hebben gedaan aan het adres van Rafael Acevedo, coach van Team Colombia, meldt Biciclismo.

Zie ook:
‘Wout Poels rond met Team Sky’

Lars Petter Nordhaug keert terug naar Team Sky

RIDE Magazine
RIDE Magazine