Wielertenues 2021: UAE verandert van kledingsponsor, maar shirt blijft vertrouwd
zaterdag 2 januari 2021 om 09:07

Wielertenues 2021: UAE verandert van kledingsponsor, maar shirt blijft vertrouwd

UAE Emirates heeft zijn nieuwe tenue voor 2021 gepresenteerd. De formatie uit het Midden-Oosten van Tourwinnaar Tadej Pogacar ruilde kledingsponsor Champion System in voor het Spaanse GOBIK.

Het design oogt vertrouwd. De ploeg rijdt ook in 2021 met een wit shirt met een rode horizontale band op de borst. De armen zijn nu zwart met rood in plaats van wit.

Het nieuwe tenue wordt getoond door Davide Formolo, Tadej Pogacar en Matteo Trentin. Italiaan Trentin is één van de vier nieuwkomers bij de ploeg. Ook de Pool Rafal Majka (Bora Hansgrohe), de Zuid Afrikaan Ryan Gibbons (NTT) en de Spanjaard Juan Ayuso (Colpack Ballan) zijn nieuw in 2021.

RIDE Magazine
4 Reacties
02-01-2021 11:57
Bijna alles is vooruitgang bij UAE, zo ook dit truitje. Wel nog steeds saai, weinig design en de kampioenstruitjes zijn ook vast nog steeds ruk.
02-01-2021 12:30
Uitstekende ploeg, maar de shirts zijn nog steeds erg lelijk.
02-01-2021 12:38
Qua kleur vind ik het mooi! Maar veel te veel tekst op de truitjes...
02-01-2021 18:34
De lijst nieuwe truitjes was voor mij veelbelovend begonnen maar dit haalt nu voor mij het podium van de lelijkste samen met Bahrein en Trek.
Helaas saai en niks zeggend. Alleen de mouwtjes vond ik de aanzet tot wat moois, maar werd dus niet doorgetrokken. Spijtig!

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine