Wie is de ‘Mou’? Wielerwereld in de ban van mysterieuze Pogacar-insider
foto: Cor Vos (archief)
donderdag 18 juli 2024 om 09:53

Wie is de ‘Mou’? Wielerwereld in de ban van mysterieuze Pogacar-insider

De wielerwereld raakt steeds meer in de ban van een zekere ‘Mou’. Dit is een anoniem account dat op sociale media ‘inside information’ prijsgeeft over Tadej Pogacar en zijn ploeg UAE Emirates. Zo voorspelde de mysterieuze man/vrouw in februari – op basis van vertrouwelijke trainingsfiles – al dat de Sloveen in 2024 een ongekend niveau zou halen.

Mou liet in februari voor de eerste keer van zich horen op het forum van Cyclingnews. Met enkele opvallende uitspraken trok hij meteen de aandacht. Met name zijn voorspellingen over Tadej Pogacar deed flink wat stof opwaaien, aangezien hij zijn voorspellingen – naar eigen zeggen – onderbouwt met ‘vertrouwelijke’ trainingsdata en details die alleen insiders kunnen kennen.

De mysterieuze wielerinsider claimt een toegangscode te hebben voor Pogacars account op TrainingPeaks. Dit is een online platform waarin renners alle data van hun trainingen en wedstrijden bewaren. Op 27 februari deelde hij als bewijs zelfs een screenshot uit Trainingspeaks met de buitenwereld. Hij zei er meteen bij dat hij dit niet vaker kon doen “om zijn bron niet in de problemen te brengen.”

In februari en maart van dit jaar gaf Mou cijfers vrij die – met de kennis van nu – toch vrij accuraat lijken te zijn. “Mijn voorspelling is dat Pogacar in de Giro 65 kilo zal wegen en dat hij beide tijdritten gaat winnen. Dat hij vijftien minuten lang aan 7,3 watt per kilo zal kunnen trappen, twintig minuten aan 7 watt/kilo, dertig minuten aan 6,7 watt/kilo… In de Tour zal hij over dezelfde kracht beschikken, met nog een kilo gewicht minder. Als Vingegaard dat aankan, krijgt hij applaus.”

En dat is nog niet alles, want Mou postte ook over ‘geheime’ trainingen van Pogacar op de Col de la Madone en zou ook over inside informatie beschikken over de machtsverhoudingen bij UAE Emirates. Iñigo San Millán, tot voor kort de trainer van Pogacar, moet het vaak ontgelden. Zo heeft Pogacar volgens Mou bewust gebroken met San Millán, om te gaan werken met Javier Sola.

“Met hem (San Millán, red.) heeft Pogacar nooit aandacht besteed aan hittetrainingen. Het is alsof er diesel in een Ferrari is gegooid, maar met de komst van Javier Solo zal dit volledig omdraaien. Het is hetzelfde verschil als Matteo Jorgenson die van Movistar naar Visma | Lease a Bike gaat. Ik hoop dat jullie dat allemaal begrijpen en anders zien jullie het wel in de Tour”, liet Mou voor de Ronde van Frankrijk weten.

Pogacar haalt voorlopig een ongekend niveau in de Tour – foto: Cor Vos

Pogacar: “Ik weet niet wat zijn doel is”
Met zijn inzichten wist Mou – die inmiddels zijn informatie deelt op platform X – in relatief korte tijd uit te groeien tot een internetfenomeen. Hij bereikt nu ook de gevestigde media, want geletruidrager Pogacar kreeg na de zeventiende etappe naar Superdévoluy tijdens een persconferentie een vraag over ‘Mou, The Secret Guy’.

“Ik hoor dat hij de voorbije twee dagen veel aandacht heeft gekregen”, citeert Het Nieuwsblad. “Maar misschien moet ik jullie vragen wie hij is. Mensen vragen mij ernaar, maar ik heb geen idee.” Pogacar wilde bevestigen noch ontkennen dat de verhalen van ‘Mou’ kloppen. “Hij heeft sommige dingen juist, maar andere zaken kloppen totaal niet. Ik weet niet wat zijn doel is. Volgens mij wil hij gewoon belangrijk zijn op X.”

De identiteit van ‘Mou’ is nog altijd een goed bewaard geheim, al probeert men online wel zijn identiteit te achterhalen. Aan Tratnikmousismo – een ander populair X-account onder de wielercommunity – liet hij al weten dat hij de Kroatische nationaliteit heeft. “Misschien moeten we allemaal samen maar proberen te achterhalen wie hij is”, opperde Pogacar op de persconferentie.

RIDE Magazine
61 Reacties
18-07-2024 10:21
Er rust de huidige wieler 'journalisten' een schone taak. Kom achter de identiteit van Mou! Er was een tijd dat dit de taak van het journaille was, tegenwoordig is artikels plaatsen over de teennagelkleur van Oumi een stuk belangrijker, zo lijkt het.
    18-07-2024 11:22
    Als je identiteit onthult stopt de informatie. Beter nog even wachten.
18-07-2024 10:07
Strontvervelend gedoe dit waar de koers last van heeft. Kennelijk zit er iemand in de omgeving van Pogacar te lekken en deze informatie komt dan, al dan niet aangedikt of aangezwakt, via mou'tje op het internet. Het enige dat dit gaat opleveren is allemaal dopinggerelateerd gezever omtrent de tourwinnaar waar we prima zonder kunnen.
    18-07-2024 10:15
    Er wordt inderdaad al hier en daar geopperd dat UAE er zelf achter zou zitten om PR-gewijs recht te praten wat krom is.
    18-07-2024 11:11
    Waarom ‘dopingerelateerd gezever’. Is dit niet juist info die tegen de dopingspeculaties ingaat, door uit te leggen hoeveel marge er nog was om de trainingsaanpak te verbeteren?
18-07-2024 10:13
Gewoon een aandachtshoer die best zo weinig mogelijk aandacht krijgt, gelukkig gaat het over redelijk onsamenhangende en onbelangrijke info waardoor Pogacar geen schade oploopt, maar echt goed is het ook niet. Trainingsdata en andere dingen behoren in mijn beleving tot de privésfeer en heeft enkel de betrokkene te kiezen of hij ze deelt of niet.
18-07-2024 10:50
Allez, een heel artikel over "Mou" , en dan niet het stukje overnemen waarin gesproken wordt over de "carbon monoxide rebreathing technique", waarmee dopinggebruik verdoezeld kan worden...

Damn, en dat was nu net het sappigste roddelstukje... Nota bene, ontkend door Pogi, maar bevestigd door z'n trainer. ;)


DIt filmpje van Cycling Highlights was wel weer geniaal moet ik zeggen.... Niet serieus te nemen, maar wel geniaal.

https://www.youtube.com/watch?v=Lr0rzfUte6k

[i]Edit redactie: [url=https://www.wielerflits.nl/nieuws/visma-lease-a-bike-en-uae-emirates-gebruiken-koolmonoxide-rebreather-om-bloedwaardes-te-testen/]Hier het bericht over de rebreatherp[/url][/i]
    18-07-2024 11:59
    Cycling highlights is echt een fantastisch, lollig channel. Ik mis vast nog de helft van de referenties die in hoog tempo voorbij komen.

    Wanneer sprak mou voor het eerst over die rebreathers?
    18-07-2024 12:51
    @JumbowintdeTour .. > Ja geweldige videootjes maakt die gast..... je moet het met een knipoog nemen, maar langs de andere kant is het wel iemand met ontzettend veel up to date inside informatie..... (Z'n exacte identiteit weet ik niet, maar het is iemand die zelf actief is geweest, en uit Denemarken komt.)

    Ik lig echt dubbel als hij weer begint over team Saunier Duval ...... eeeeuh UAE .. Of over Jonas the Danish anchovies... of eeeuh Tramadolitto Quintana.. ;)
    18-07-2024 13:14
    @Redactie ...> Dank voor het plaatsen van de link. Toppers !! :D
    18-07-2024 14:18
    En natuurlijk friend of the channel, Bjarne Riis.
    18-07-2024 15:15
    De "carbon monoxide rebreathing technique" (CO-rebreathing) wordt gebruikt om het totale hemoglobinevolume in het lichaam te meten. Dopinggebruik verdoezelen met deze methode lijkt mij een fabeltje.
18-07-2024 10:55
Als je Mou mag geloven is Ayuso wel serieus uit de gratie daar. Die moet maar snel naar een ander team.
Ik ben ook wel benieuwd hoeveel vooruitgang de andere renners bij UAE nog gaan boeken onder de nieuwe trainers. En dan met name de oudere renners als Yates, Almeida, Sivakov. Dan kunnen we zien of ze daar inmiddels echt voorlopen op Visma en Ineos.
    18-07-2024 11:11
    Ik zal even een poging doen tot antwoord daarop:

    Almeida heeft zich deze tour uitstekend bewezen, blijkt eigenlijk de belangrijkste knecht en mag denk ik aankomend jaar als dank kiezen welke ronde hij als kopman start. Ik schrijf hem op voor de giro waar hij ontzettend goed bij past. Zal voor hem supporteren. Hij is taai zat om daarna ook nog de tour in steun, desnoods via wisselwerking, te kunnen rijden. En let op!: Vingegaard helemaal kraken zou deze tour nog podium kunnen brengen.

    Adam Yates is een natuurtalent bergop die zich volgens mij prima voelt in de rol die hij nu heeft. Maakt mooie sier hiermee ook, straalt niks van uit van 'oh wat zit ik vast en oh kon ik maar voor mezelf rijden'. Bovendien zijn die Yatesies fysiek zó ontworpen dat ze tot hun 37e dit kunnen blijven doen. Simon bij Visma vind ik ook een gouden en leuke zet.

    Ayuso valt wat tussen wal en schip binnen deze equipe, waar zou hij passen? Movistar misschien en anders in een duodente bij Ineos? Hoe dan ook lijkt me een vertrek niet uitgesloten.

    Sivakov kun je één op één met Kelderman vergelijken. Die had als kopman bij Frans team misschien onderin top 10 kunnen eindigen maar lijkt bewust de sleurhondrol te pakken.

    Zo zie je maar, je hoeft mou niet te zijn om hetzien.
    18-07-2024 11:20
    Dank voor je betoog, Romans, maar ik snap niet helemaal waar dit een antwoord op is. Heb je de lappen tekst van Mou over de trainerswisselingen etcetera wel gelezen?
    18-07-2024 11:44
    Man:

    Mou schrijft dus al in maart dat Pog klaar is met het vedette-gedrag van Ayuso. En dan vooral dat Ayuso keer op keer weigert om te te knechten zolang hij voor zichzelf kan rijden, en dan zodra zijn eigen kansen vergooid zijn, snel 'ziek' afhaken. Toevallig of niet, precies wat we deze Tour gezien hebben.
    18-07-2024 11:45
    Nee, niet echt.

    Ik verklaar gewoon even dat Almeida blijft en kopman in de giro wordt, Adam Yates de rol van superknecht blijft vervullen, Ayuso vetrekt en Sivakov geen verregaande ambities meer heeft.

    Dat van die trainers leest een beetje van : 'en toen was hij er, en toen kwam die, en toen gingen ze dat, en toen vonden ze zo'
    18-07-2024 12:08
    Was Matxin de man die na de finish van de Galibier etappe een kusje gaf aan Ayuso?
    18-07-2024 13:58
    Heeft Ayuso niet een van de langst lopende contracten momenteel? Eentje die dit jaar nog verlengd is.

    Overigens heeft Almeida dit jaar wederom stappen gezet. Wordt ieder jaar beter, maar mogelijk heeft dat nu wel een verband met een nieuwe trainer in de ploeg. Het lijkt me echt niet vreemd dat hij ooit eerste kopman wordt wanneer Pogacar een jaar de tour niet rijdt.
18-07-2024 12:08
Gaan we nou echt aandacht besteden aan figuren die zich online belangrijk voelen? Wielerwereld in de ban is ook wel behoorlijk overdreven: had er tot 3 minuten geleden nog nooit van gehoord. En dat had ook best zo mogen blijven....

Maar er ligt een schone taak voor de mensen die zichzelf journalist noemen: zoek uit wie het is!
18-07-2024 12:47
Mou is een racistische, seksistische Pogi-fanboy die compleet uit zijn nek kletst en geen idee heeft waar hij over praat. Ik zou zelf kunnen uitleggen wat er allemaal niet klopt aan zijn woordendiarree, maar gelukkig heeft iemand dat al voor me gedaan: https://old.reddit.com/r/peloton/comments/1e5ncb9/debunking_mou/


Dat dit nu opeens zo breed wordt uitgemeten zegt genoeg over het totale failliet van de wieler'journalistiek'. Allemaal waardeloze knip-en-plakstukjes om nog even mee te liften op de hype en clicks te scoren..
    18-07-2024 13:34
    Laat inderdaad maar iemand die rode knop indrukken, leuk om iedereen gekend te hebben!
18-07-2024 11:29
Geeft wel weer aan uit wat voor een incompetente nitwits de teamleiding van UAE bestaat, en in hoeverre Pogacar dat met rauw talent heeft weten te verbloemen.

Als zelfs ik als bankzitter al weet dat die trainingsmethoden achterhaald zijn, hoe kan het dan dat ze daar tot vorig jaar mee door gingen?

Het heeft Pogacar wel 2 overwinningen in de tour gekost.
    18-07-2024 12:57
    Ik heb geen cijfers want niet elke sporter loopt te toeteren welke trainingsvisie hij volgt, maar gewoon al in mijn directe omgeving (en strava-titels) zijn er nog heel veel trainers die zweren bij die zone 2-methode en varianten.
    18-07-2024 13:28
    Afhankelijk van welk doel je wilt behalen kan het volgens mij een goede methode zijn, maar niet om de tour te winnen.
    18-07-2024 16:50
    Alleen heeft hij er wel degelijk eens de Tour mee gewonnen.
    18-07-2024 19:03
    Op puur talent wel ja. Qua training heeft hij er vooral twee verloren, als je ziet welk niveau hij nu haalt.
18-07-2024 14:11
Alle posts van deze ' Mou':

https://www.vttrando.fr/2024/07/16/all-posts-from-user-mou-on-cyclingnews-forum-pogacar-discussion-thread/

" haters are still present on this thread, guys understand that if you support a fisherman who takes a woman’s last name, then there is no salvation for you, and for us, the true supporters of Pog, this year when Pog sweeps the aunt from Denmark, it will be the party of the year"

" The fisher’s supporters got fired up, as I exposed you. So what are you doing on this thread of the biggest opponent of the skirt from Denmark, I think this is a Pog support section, or is it a hater’s thread?"

" I said it nicely , Vingo will never leave Pog in the hills again, in the next 4 years Pog will win every Grand Tour on which he performs, of course if there are no falls"
    18-07-2024 14:43
    Wellicht ten overvloede: hij kletst tegenwoordig erop los op Twitter, nu ook tijdens de koers. Geruchten dat het Pogacar zelf is kunnen daarmee in de prullenbak neem ik aan.
    Fijne vent lijkt het inderdaad niet. Ik zou er geen biertje mee drinken.
    18-07-2024 15:00
    Helaas komen dit soort mensen ook voor. Komt vooral op me over als een verongelijkte zure fan die allemaal openbare data handig aan elkaar geknipt en geplakt heeft. Zou zomaar iemand kunnen zijn die arbeidsongeschikt is geraakt en niets beters met zijn leven te doen heeft dan anderen online zwart maken (niets ten nadele van arbeidsongeschikten, maar ik ken er een paar en die brengen logischerwijze gewoon heel veel tijd online door. Helaas zitten daar ook een paar rotte appels tussen).
18-07-2024 09:58
Leest als een spannend verhaal
18-07-2024 10:13
Heerlijk dit. Door de jammerlijke teloorgang van dopingpraktijken had de wielerwereld net even te veel ingeleverd op het intrigecomponent. Dit is een welkom goedmakertje.
18-07-2024 12:20
Rond WK''s en EKs is er ook altijd veel aandacht voor mensen én dieren die uitslagen goed voorspellen. Ik herinner me vooral een inktvis die veel wedstrijden helemaal goed voorspeld had. Lastige is dat er al snel sprake is van confirmation bias (omdat Mou het achteraf goed had, wist hij ook daadwerkelijk op voorhand van alles) en het ook prima kan dat Mou een keer een screenshotje ergens heeft gekregen / gevonden, maar verder precies de fantast is waarvoor hij van Cyclingnieuws was verbannen. Hoe dan ook vind ik Mou precies even interessant als voornoemde inktvis: zijn voorspellingen uit het verleden zijn inmiddels waardeloos behalve voor de amusementswaarde en ik neem aan dat zij toegang tot data voor de toekomst wel zal zijn afgesneden, zodat wat er resteert hooguit roddel en achterklap is uit de kring van of rondom Pogacar.
    18-07-2024 15:11
    Die vergelijking gaat totaal niet op omdat Mou echt met accurate cijfers komt en het gaat ook niet zozeer over 'voorspellingen'.
18-07-2024 12:35
Ik snap de doping insinuaties wel. Maar laten we naar de feiten kijken. Giro…Martinez, Thomas, O’Connor, Tiberi. Das toch echt een matige tegenstand. Tour….Vinegard niet 100% wegens val. Evenepoel is goed maar gevallen in Baskenland. Roglic gevallen. Vlasov gevallen. Yates niet goed in vorm.
    18-07-2024 14:02
    Volgensmij zijn Ciccone en Carapaz ook ziek geweest voor de tour, waarschijnlijk zullen dat er ook nog wel een paar meer geweest zijn.
18-07-2024 12:46
Heeft iemand ooit Mou en Pogi in dezelfde kamer gezien?
18-07-2024 13:02
Landeirovic klinkt wel Kroatisch!
18-07-2024 10:13
Pogacar gaat ook de Vuelta even op het gemakje winnen. Let maar op. Met kan dat gewoon hoor. OS wint hij ook. Ik ben gelukkig niet de enige meer die Pogacar z'n presentaties in twijfel trekt
    18-07-2024 10:16
    Pogacar rijdt de Vuelta niet en kan hem dus ook niet winnen. Hou op met dit gezever.
    18-07-2024 10:27
    Over jaar hoorde ik niemand over de overmacht van toen Jumbo Visma hierover. Want daar hoef je geen twijfels over te hebben. Hypocriet
    18-07-2024 10:36
    Hoeveel keer nog hetzelfde zielige riedeltje?
    Je bewijst dat mijn (volgens sommigen té volle gas erin) mening niet geheel onterecht was bij één van je voorgaande posts.
    18-07-2024 10:41
    Nadeel is alleen wel als je dat bij de Sloveen doet je dat ook door kunt trekken naar Vingegaard. Die breekt ook records nadat hij net uit de lappenmand komt. Of de tijdrit in Tour van vorig jaar.
    18-07-2024 10:41
    Feitelijk onjuist en selectief verontwaardigd Jacob.

    Je bent nota bene zelf al jaren actief hier om alles rondom Visma zwart te maken of te insinueren. Het kan dus gewoon op WF.

    Wielerfan z’n campagne is ook zeer vervelend aan het worden.
    18-07-2024 10:54
    Hij schijnt gezegd te hebben dat hij de Vuelta voor 99% zeker niet rijdt. Maar die ene procent he...
    18-07-2024 11:14
    Ik begrijp niet hoe mensen de overwinningen van Visma op één lijn kunnen zetten met de huidige suprematie van Pogacar. Dan heb je de betreffende koersen vorig jaar niet gekeken. Dan heb je bijvoorbeeld Roglic niet zien krabbelen in de Giro van 23.
    18-07-2024 12:31
    Ik moet bij de prestaties van Pogacar altijd aan Armstrong denken. Toen was ook iedereen onder de indruk van zijn prestaties. Zelfs Mart Smeets durfde toen nooit kritische vragen te stellen. Na veel processen en gelieg viel hij eindelijk door de mand. Dus altijd de bloedmonsters zorgvuldig bewaren omdat onderzoeken ook elk jaar beter worden.
    18-07-2024 16:31
    Wieler"fan"? Fijn voor je dat je medestanders hebt. Is het fijn in jullie clubhuis bij je moeder op zolder? Lekkere chips en echte merkcola?
    Uiteraard is je argumentatie allemaal gebaseerd op "jullie" kennis op het gebied van
    training, voeding, materiaal,
    etc en dat is fijn om te lezen. Er zijn immers zoveel mensen die zomaar wat roepen obv onderbuikgevoel, maar daar ben jij er gelukkig niet 1 van.
    Ik ven benieuwd of je ook zoveel inside info hebt straks over de Olympische Spelen. Ik denk dat daar ook wel wat boefjes aan meedoen. Foei
    18-07-2024 19:52
    @redactie. Donderstraal dit stuk verdriet nu eens van Wielerflits af joh. Dat stoken zonder bewijs is wel een keer genoeg toch. Aan de andere kant ga ik wel elke stuk om z’n zurigheid… Dillema’s weer
18-07-2024 10:20
Ach er wordt weer enthousiast aan artikeltje kopiëren gedaan, zie ik. Over het onderwerp: Als het team niet wil dat hun data gedeeld wordt moeten ze hun data beter beveiligen.
18-07-2024 10:28
Kennie en Whyze verkondigen 2 tegenovergestelde meningen die de moeite waard zijn om te ontleden:

Voor nu ben ik het eens met kennie dat dit bedrijfsgeheimen/privacy is, als iemand Whyze filmt die in (lichtblauwe!) Borat-String sing hallelujah van Dr Alban ten gehore brengt is 'dan had hij het gordijn maar dicht moeten trekken' ook geen solide verdediging. Wanneer je de wielersport transparant etc wil maken en al die data openbaar stellen moet een verplichting daartoe in de overkoepeling worden meegenomen. Tot die tijd kan mou gewoon nat op privacyschending/bedrijfsgeheimen delen.
    18-07-2024 10:50
    :D Dat plaatje kan ik toch niet helemaal maken……… Toch zijn de twee zaken niet helemaal het zelfde. Bij het ene gaat het over grensoverschrijdend gedrag, Een filmpje delen van iemands huiselijk gedrag is een vorm van privacy schending. Gegevens jatten is diefstal. Als ik mijn deuren open laat staan en mijn computer wordt gejat dan mag dat nog steeds niet, maar ik had mijn spullen wel een klein beetje beter kunnen beveiligen tegen diefstal. Als de ploeg van Pogacar de data over zijn prestaties heel belangrijk vind moeten ze ze een beetje beter beveiligen tegen diefstal. Het gaat hier zo zeer over schending van privacy en al helemaal niet over grensoverschrijdend gedrag maar meer over diefstal. Tenzij ik iets verkeerd begrepen heb.
18-07-2024 10:30
Ik las dat Mou ook zei dat Pogacar in 2025 weer de Ronde van Vlaanderen rijdt. Dat zou alvast mooi nieuws zijn.

Roubaix erbij zou ik ook graag zien gebeuren.
    18-07-2024 10:39
    Dat denk ik ook. Ik denk dat hij Amstel, Vlaanderen, LBL pakt in het voorseizoen en de Tour/Vuelta dubbel doet. Hij heeft nu ontdekt hoe hij de concurrentie nog steviger de baas kan zijn. Is hij dan aankomend jaar de jongste renner die alle drie GT’s wint?
    18-07-2024 10:53
    Gimondi was in ieder geval jonger (25). Zijn 3de grote ronde in het rijtje, de Vuelta, viel toen vroeger op het jaar (in april en dus voor zijn 26ste verjaardag in september).

    Pogacar zou volgend jaar de Vuelta kunnen winnen vlak voor zijn 27ste verjaardag.

    Edit: Hinault ook 25 zie ik.
    18-07-2024 11:06
    @Vevie Ja daarmee zou hij de jongste zijn. Merckx won net voor zijn 23ste de Giro. Op zijn 24ste de Tour en op zijn 28ste in 1973 voltooide hij de grand tours door ook de vuelta te winnen. Gezien zijn enkele deelname en winst.

    Hij won 6 van de 17 etappes toen.

    Dus ja mocht hij voor Vuelta ook nog gaan, is hij de jongste renner ooit die het wint op zijn 25ste en daarnaast ook nog de enige renner die ooit alle drie de rondes in hetzelfde seizoen wint.

    Gezien vorig jaar Jumbo het eerste team was die ze alle drie wist te winnen.

    Gok overigens dat hij dit niet gaat doen. Maar voor OS, WK, Il Lombardia gaat. Om volgend seizoen voor RVV, LBL, Tour, Vuelta, Il Lombardia en evt wk als terrein goed is te gaan.
18-07-2024 11:14
Ach, dominantie komt en gaat in golven en is in eerste instantie aansprekend en daarna vervelend. Sky domineerde jaren lang, daar kwam een Jumbo dominantie overheen (met een rogue eenling Pogacar die toch die 2020 tour won) en nu een UAE dominantie. Over een paar jaar is het nieuwe wonderkind aan de beurt die pogacar van de troon stoot en of dit nou vanuit een andere ploeg komt (Lidl-Trek?¿?) Of een interne oorlog bij UAE veroorzaakt moeten we maar bezien. De macro conjunctuur van de ploegen is alsnog erg interessant vind ik
    18-07-2024 11:30
    Lidl Trek lijkt me een goede optie: https://www.procyclingstats.com/rider/albert-withen-philipsen
18-07-2024 11:45
En het Nieuwsblad heeft het weer van Reddit. Journalistiek heden ten dagen.
18-07-2024 20:06
Ach ja, alle geruchten, roddels en achterklap te spijt. Zolang Pogacar door de doping instanties niet bewezen teveel van een bepaald verboden product heeft genomen heeft hij zijn overwinningen eerlijk bij elkaar gefietst. We zijn altijd heel goed om iemand al te veroordelen op basis van de onderbuik.....
18-07-2024 21:52
Pogacar won maar een tijdrit in de Giro, dus zo accuraat zijn die voorspellingen kennelijk niet (en dit was niet een voorspelling waarvoor je een insider hoeft te zijn).

Reacties zijn gesloten.