Weening: “Tweede plaats was het best mogelijke resultaat”
zondag 3 maart 2013 om 12:31

Weening: “Tweede plaats was het best mogelijke resultaat”

pieter weening

foto: Sirotti

Pieter Weening heeft de Tour de Langkawi afgesloten met een tweede plaats in het algemeen klassement. De renner van Orica-GreenEdge eindigde ruim een minuut achter de Colombiaan Julian Arredondo. “De tweede plaats was het best mogelijke resultaat dat ik hier kon krijgen”, stelt Weening na afloop tegen Velonation.

“Die Colombiaanse renner, Arredondo, was te sterk in de bergen, dus dan verdient hij het om hier te winnen”, zegt de Fries eerlijk. “Ik ben echt blij met mijn tweede plaats, weet je. Tweede is ook een goed resultaat. Het is een wedstrijd over tien dagen en het is echt vroeg in het seizoen, dus ja, ik ben er echt blij mee.”

Weening keert nu terug naar huis om zich voor te bereiden op het Europese seizoen. Zijn eerste wedstrijd zal de Ronde van het Baskenland zijn, als voorbereiding op de klassiekers en de Giro. “Ik klom echt goed hier”, vervolgt de Fries. “Ik hoop dat ik nog één of twee procent beter kan worden, dan ben ik perfect in vorm voor de maanden april en mei.”

RIDE Magazine
RIDE Magazine