Vuelta 2024: Primoz Roglic slaat toe in eerste bergrit, meerdere favorieten verliezen tijd
foto: Cor Vos
dinsdag 20 augustus 2024 om 17:55

Vuelta 2024: Primoz Roglic slaat toe in eerste bergrit, meerdere favorieten verliezen tijd

De eerste bergetappe van de Vuelta a España 2024 is gewonnen door Primoz Roglic. De Sloveen rekende na een spectaculaire finale af met Lennert Van Eetvelt, al was het op de streep nipt. De slotklim leerde ons verder veel over de verhoudingen tussen de klassementsrenners: zo verloren titelverdediger Sepp Kuss, Richard Carapaz en Adam Yates tijd.

Klimmers, opgelet! Vandaag koerste het peloton van de Vuelta a España 2024 voor het eerst op Spaanse ondergrond. In een bergetappe van 167 kilometer naar Pico Villuercas moesten de klassementsmannen al vroeg in de rittenkoers met de billen bloot, en dan met name in de laatste kilometers. Het venijn zat hem vandaag overduidelijk in de staart, met enkele bijzondere steile slotkilometers als nagerecht.

In de laatste 4 kilometer van de slotklim, de Pico Villuercas, is het stijgingspercentage bijna altijd 10% of meer en bovendien bestaat het wegdek hier dan uit grof beton. Precies, een geitenpad. De maximale stijgingspercentages zitten zelfs boven de 20% procent. In 2021 was er ook een Vuelta-finish op Pico Villuercas – met winst voor Romain Bardet – alleen was dat een beklimming van de andere kant en zaten daar geen stroken in van 13%, 14% en 16%.

Eduardo Sepúlveda ging in de aanval, maar zonder succes – foto: Cor Vos

Veel interesse in vroege vlucht
Kortom, de klimmers konden hun borst natmaken, maar ook in de eerste vijftig kilometer volgden er – met de Puerto de Cabezabellosa (9,7 km aan 5,2%) en de Alto de Piornal (14,1 km aan 5,5%) – al twee serieuze beklimmingen. Dit bleek Joshua Tarling, Mauro Schmid en Lorenzo Germani geen angst in te boezemen, want zij trokken al vroeg in de aanval. Deze vluchtpoging bleek echter geen lang leven beschoren en ook een aanvalsintermezzo van onder meer Bruno Armirail en Dylan Teuns had geen succes.

De aanvallers lieten het er echter niet bij zitten en dus trok Bruno Armirail nog maar eens ten strijde. De hardrijder van Decathlon AG2R kreeg dit keer het gezelschap van Sylvain Moniquet (Lotto Dstny), Filippo Zana (Jayco-AlUla), Pablo Castrillo (Kern Pharma) en Mikel Bizkarra (Euskaltel) en nu bleek de goede vlucht vertrokken. Het peloton spartelde nog even tegen, maar liet uiteindelijk toch begaan en zo liep de voorsprong op richting de drie minuten.

Wout van Aert in de rode trui, Mathias Vacek in het wit – foto: Cor Vos

Val van meerdere INEOS-renners
Op de top van de Puerto de Cabezabellosa – de eerste klim van de dag – pakte Moniquet de volle buit aan bergpunten. In de afdaling van deze klim werd het peloton opgeschrikt door een valpartij van twee renners van INEOS Grenadiers. Laurens De Plus en Óscar Rodríguez maakten op een onaangename manier kennis met het Spaanse asfalt, maar stapten al snel weer op hun fiets en keerden niet veel later weer terug in het peloton.

De vijf koplopers waren inmiddels begonnen aan de flanken van de volgende klim op het parcours, de Alto de Piornal, waar Remco Evenepoel en Enric Mas in 2022 nog een duel uitvochten op het scherpst van de snede. Dit keer bleef het koersspektakel uit. Moniquet won andermaal de sprint voor de bergpunten en nam daarmee de leiding in dit nevenklassement over van Luis Angel Maté. De voorsprong van de kopgroep was inmiddels gegroeid tot boven de drie minuten, waardoor Armirail zich virtueel leider mocht noemen.

De kopgroep van de dag, met de nieuwe bergkoning Sylvain Moniquet – foto: Cor Vos

Maar Armirail en co kregen zeker geen vrijgeleide, aangezien Red Bull-BORA-hansgrohe zijn zinnen had gezet op de etappe. De Duitse formatie had met Primoz Roglic misschien wel de topfavoriet in de gelederen en ging zijn verantwoordelijkheid dan ook niet uit de weg. De voorsprong van de kopgroep slonk zo zienderogen en dit was tegen de zin van Armirail. De Fransman besloot na de Puerto de Miravete – waar hij als eerste bovenkwam – dan ook eens flink door te trekken.

Armirail trekt door, Castrillo kan mee
Dit bleek de sportieve doodsteek voor Moniquet, Bizkarra en Zana, maar de jonge Castrillo bleek wel in staat om in te pikken en zo bestond de kopgroep nog maar uit twee renners. Armirail en Castrillo losten elkaar goed af in de kilometers in aanloop naar de slotklim, de Pico Villuercas, en zo liep het verschil toch weer wat op. Aan de voet van de bijna veertien kilometer lange slotklim, bedroeg de voorsprong echter nog maar anderhalve minuut.

Vlak voor deze slotklim werd er eerst nog gebikkeld om de punten voor het sprintklassement en zagen we een nieuwe clash tussen Van Aert en Kaden Groves. Dit keer trok de Australiër aan het langste eind en zo liep Groves toch weer wat punten in op zijn Belgische opponent. Dit was ook meteen zijn laatste wapenfeit, want op de eerste klimmende stroken moest Groves lossen uit het peloton. Ook Van Aert besloot al vroeg in de spaarstand te gaan met het oog op de sprintrit van morgen en de komende dagen.

Bruno Armirail was de motor in de ontsnapping – foto: Cor Vos

Favorieten maken zich klaar
Na een eerste schifting in het peloton – de mindere klimmers gingen massaal overboord – was het wachten op het echte spektakel tussen de mannen voor het klassement. De nervositeit in de groep nam wel zienderogen toe, in de wetenschap dat er in de laatste vijf kilometer nog percentages tot wel 20% volgden. Armirail en Castrillo begonnen nog wel als eerste aan deze duivelste stroken, maar werden vrijwel meteen in de kraag gevat. Het laatste woord was aan de klimmers.

Het was Pavel Sivakov die als eerste de knuppel in het hoenderhok gooide, maar Roglic en Enric Mas waren bij de pinken. De Sloveen, die voor de start nog twijfelde over zijn Vuelta-kansen, voelde zich duidelijk in zijn sas en voerde dan ook het commando in de inmiddels flink uitgedunde groep der favorieten. Het tempo van Roglic was strak, maar blijkbaar niet strak genoeg voor Felix Gall. De Oostenrijkse klimmer van Decathlon AG2R schudde aan de boom en sloeg een mooie kloof.

Kaf van het koren, klassementsrenners met de billen bloot
Drie renners bleken nog in staat om het gat naar Gall te overbruggen: Roglic, Mas en de bijzonder sterke Lennert Van Eetvelt. Gall moest niet veel later zijn inspanning bekopen en verloor zo terrein. Voor toppers als titelverdediger Sepp Kuss, Thymen Arensman, Adam Yates, Richard Carapaz en Mikel Landa zag het een nog minder rooskleurig uit: zij moesten duidelijk kleur bekennen en zouden veel tijd verliezen.

Koplopers Roglic, Mas en Van Eetvelt bleken aan elkaar gewaagd en dus werd er steeds meer naar elkaar gekeken. Dit gaf Joao Almeida, de sterke Matthew Riccitello en Gall de gelegenheid om de scheve situatie recht te zetten en terug te keren. Zelfs Mikel Landa wist in de mindere steile slotkilometers terug te keren vanuit de achtergrond. Die laatste zag zijn kans schoon om op de verrassing te spelen en demarreerde in de laatste honderden meters.

Roglic met de dubbelslag
Van Eetvelt was echter attent, reed weer naar het achterwiel van Landa en begon als eerste de sprint. De Belg leek met een serieuze kick even op weg naar de zege, maar Roglic zat als een sluipmoordenaar in zijn wiel. De Sloveen bleek andermaal over de beste timing te beschikken en wist Van Eetvelt in de laatste meters nog te remonteren. De Sloveen slaat hiermee een dubbelslag, want hij neemt tevens de leiderstrui over van zijn oud-ploeggenoot Van Aert.

RIDE Magazine
79 Reacties
20-08-2024 17:56
Drm kreeg Van Eetvelt dus 3 strn. GG WF!
    20-08-2024 18:30
    Hrlk!
    20-08-2024 18:33
    *Drm krg Vn tvlt ds 3 strn. GG WF!
    21-08-2024 06:39
    Wat is dit voor taal?
    21-08-2024 08:29
    Wt j dt nt xplrr?
20-08-2024 18:03
Arensman wordt al jaren als podiumkandidaat neergezet voor de Grote Rondes, maar verliest vandaag weer eens minuten. Dit is zijn 5e Vuelta en hij heeft ook al 3 Giro's gereden. Hoeveel marge voor progressie zit er nog in?
    Deze etappe laat vooral zien dat Arensman qua resultaten waarschijnlijk een Kelderman gaat worden. En Uitdebroeks een Zubeldia, op zijn best.
    20-08-2024 18:07
    Geen toch ? Is een van de meest overschatte renners die er rondrijden. Kan een goeie klimknecht zijn en dat is het dan ook.
    20-08-2024 18:10
    Fysiek talent in overvloed, ik hoopte dat hij een trainer, ploegleider of (sport)psycholoog zou treffen die voor de mentale 'klik' zou zorgen. Die kans lijkt bij INEOS Grenadiers nagenoeg nihil en dan wel zijn contract daar verlengd... tja ik zie het ook niet snel meer gebeuren inderdaad.
    20-08-2024 18:11
    Je gaat Kelderman vergelijken met arensman heeft in alle grote rondes top 5 gereden nog nooit in 1 ronde
    20-08-2024 18:12
    @Alpaca je weet dat Kelderman podium in de Giro heeft gereden? En dat Arensman een etappe in de Vuelta heeft gewonnen? Beetje raar vergelijk dus. De potentie die Arensman moet boeken is ervoor zorgen dat hij op een fatsoenlijk niveau aan een grote ronde begint ipv pas week 2/3.
    20-08-2024 18:13
    Cian is drie jaar jonger dan Arensman en heeft nog maar 1,5 grote rondes gereden. Arensmans hebben ze van in het begin 2 grote ronden per jaar laten rijden, volgens mij hebben ze hem zo opgebrand.
    20-08-2024 18:19
    Arensman is vandaag gevallen benieuwd wat dat voor invloed heeft gehad op het resultaat van de etappe.
    Als Arensman vandaag weer is gevallen wordt hij echt de nieuwe Keldermen.
    20-08-2024 23:32
    @Stablinsky hoezo opgebrand, door Giro & Vuelta in 1 jaar te rijden. Lijkt me niets met opbranden te maken te hebben, eerder met nooit getoond niveau om serieus mee te doen om de knikkers. Maar nog steeds jong, wat niet is kan nog komen.
20-08-2024 18:03
Zoveel renners kort bij elkaar en geen Visma - Lease a Bike. Natuurlijk is de Vuelta nog lang, maar het lijkt er steeds meer op dat het cadeau dat gegeven werd aan de meesterknecht, een kat in de zak bleek. Want nu is Kuss te groot als servet, maar echt te klein als tafellaken. Ondanks dat dit niet zijn type beklimming is of etappe is, moet hij gewoon korter zitter als kopman van zo'n grote ploeg.
    20-08-2024 18:23
    Gedeeltelijk mee eens. Kuss zat vorig jaar met name in het by far sterkste team (1,2 en 3) en profiteerde daar optimaal van. Kuss lijkt mij echter ook het type die realistisch genoeg is dat als het deze Vuelta niet lukt hij gewoon weer meesterknecht wordt zonder mokken en zal realiseren dat hij bij Visma geweldig op zijn plek zit.

    Hij gaat ook echt nog wel komen zodra de beklimmingen langer zijn en minder percentages hebben.
    20-08-2024 23:38
    Snelle conclusie na een tijdritje, 2 sprintjes en 1 steile klim. En nog 17 etappes te gaan. Wellicht mooie conclusie na 3 weken, en ja, het was een cadeau vorig jaar...
    21-08-2024 06:50
    Cadeau met grote gevolgen. Want de 'patron' die jaren bij visma de dienst uit maakte vertrok en rijd nu in het rood..
    De slechtste keuze van het team(samen winnen) in al die jaren.
    Maar goed, de vuelta duurt kang de klimmen van kuss en cian moeten nog komen. Eens kijken of ze daar het verschil kunnen maken.
20-08-2024 17:55
Aerts en Biggy Dagoe, letten jullie op?
20-08-2024 17:57
Lekker juichen voor de finish...man man man.....trap gewoon door tot over de lijn dan had je gewonnen.
    20-08-2024 18:09
    Had dit keer niet veel uitgemaakt, Roglic had gewoon veel meer snelheid. Wel een goede les.
20-08-2024 18:10
Typisch weer dat de 'Nederlandse' ploeg en renner volledig door het ijs zakken terwijl het zoveelste Belgische talent keihard doorbreekt.

Mooie weerspiegeling van het florerende Belgische wielrennen tegenover het morsdode Nederlandse wielrennen.
    20-08-2024 18:12
    Dat jij nog de moeite doet om elke ochtend op te staan.
    20-08-2024 18:13
    Eén van die Belgische talenten rijdt bij die Nederlandse ploeg, hoe werkt dat dan?
    20-08-2024 18:15
    Mja wij hebben in ieder geval nog een florerende wieler website waar je van af je zolder kamertje je Calimero complex kan voeden zonder dat had je een psycholoog nodig en de nodige medicatie.,
    20-08-2024 18:15
    @Marik
    Magarin gebruikt weliswaar woorden in de hem kenmerkende overdrijvende stijl, je kunt hem toch geen ongelijk geven?
    20-08-2024 18:16
    Wereldkampioen. Eerste sinds 1985. Morsdood gaat me wat ver. De enige andere hoop is Kooij. Elke eerste bergrit verliest Arensman veel tijd. Het is een terugkerend fenomeen. Sluit niet uit dat hij in tegenstelling tot Kelderman wel weer eens een rit wint.
    20-08-2024 18:16
    Nog even wachten tot sus en djerkson hetzelfde typen en dan kunnen ze dan met zijn drieën elkaar afdrogen. Het is ook wel mooi dat Belgen hier floreren, bij welke sport moeten ze het anders doen?
    20-08-2024 18:18
    En, ben je nu gelukkig?
    20-08-2024 18:33
    @DC: zoals reeds gezegd, het worden nog lange jaren voor je. If you can't beat 'em, join 'em. Dat laatste slaat overigens niet op je andere accounts.
    Ook: ik kan best leven met Roglic als winnaar: heeft alles uitgedund, gat gedicht op Gall en slim gesprint. Zo kan het ook, misschien kan je er iets uit leren?
    Overigens: een geluk dat deze site over wielrennen gaat en niet over -ikzegmaarwat- hockey.
    20-08-2024 18:37
    Buiten Remco om, hoeveel (gouden) medailles won België ook alweer op de spelen?
    20-08-2024 18:45
    @djerkson, 15x goud; ikzou maar snel NLer worden dan. Ps: ik heb geen ander account en ook nog nooit gehad.
    20-08-2024 18:57
    Bwa, de Belgen zijn een tijdje wereldtop geweest in het voetbal en zijn nu wereldtop in het wielrennen, daarnaast nog top in kleinere sporten als basketbal (vrouwen) en hockey. De overige sporten krijgen maar weinig aandacht en nog minder subsidies en hebben niet een goede, gecentraliseerde sportbond zoals in Nederland. We hebben hier bv 4 ministers van sport, elk voor een deelgebiedje. Geen wonder dat andere sporten hier niet floreren buiten de koningen van de zendtijd wielrennen en voetbal. Het zij zo.
    20-08-2024 19:08
    België is nog nooit wereldtop in het voetbal geweest.
    Die zogezegde gouden generatie stelt echt niet zoveel voor.
    Die was slechter dan de Nederlandse generatie van Robben, Sneijder en van Persie.

    Dat ze een tijdje een op de wereldranglijst hebben gestaan omdat die heel krom is zegt niet zoveel.
    Elk groot toernooi vielen ze door de mand als ze normale tegenstanders kregen.

    Wielrennen, hockey en de zevenkamp dat is zo'n beetje het enige waarin België goed is.

    Nederland is over de breedte gewoon een veel beter sportland.

    Daarnaast ook een veel beter land op veel gebieden dus ik snap wel dat sommige Belgen zich geroepen voelen om als er een keer succes is, dat ze het vieren.
    20-08-2024 19:38
    Maar Belgen maken wel veel betere muziek.
    20-08-2024 20:22
    @Harry: wel Brazilië over de knie gelegd tijdens het WK 2018, zowat de grootste prestatie uit het Belgische voetbal. Een vervelend Frankrijk versperde de weg naar de finale tegen Kroatië, het zal voor altijd het WK van de gemiste kans blijven.
    20-08-2024 22:47
    De bijnaam"vervelende Harry" zou je beter staan Harry. Etter...
20-08-2024 17:55
Van Eetvelt betaalt duur leergeld.
20-08-2024 18:05
Valt me op dat veel toppers uit de Giro hier allemaal erg ver eindigen.

Tiberi beperkt nog netjes, maar Martinez, O'Connor, Arensman, Uijtdebroeks en Rubio worden toch wel weggereden, wat de dominantie van Pogacar in de Giro misschien nog enigszins relativeert.
    20-08-2024 18:11
    Ja, Pogacar is eigenlijk lang niet zo'n goede renner als mensen beweren. Hij heeft maar 3x de Tour gewonnen, 2xLBL, de Ronde, 3x Lombardije, 2x Strade Bianche en staat op zijn 25ste nog maar op 84 profzeges.
    20-08-2024 18:17
    Gaat me eerder over de frequente insinuaties à la "6 ritten, 10 minuten voorsprong en dan hield hij zich nog in voor de Tour. Doping! Doping! Doping!", terwijl de zwakke tegenstand dus ook een serieuze factor was in het grote verschil.
    20-08-2024 18:19
    Ah oké, ik had het verkeerd begrepen.
    20-08-2024 18:38
    Martinez en Rubio zijn hier niet de kopman. Tiberi (& uitdebroeks) zijn jong en wisselvallig. O'Conner, Arendsman en geen excuses
    20-08-2024 18:58
    Het was toch op voorhand al vrij evident dat Pog nagenoeg geen tegenstand had in de Giro? Dat die ouwe Thomas nog steeds podium kan rijden is ook vooral omdat de grote kopmannen de Giro niet doen.
    20-08-2024 22:40
    Er zijn ook gewoon bijzonder weinig renners die een Giro en Vuelta succesvol combineren. Roglic heb ik het wel al 2 keer weten doen maar dat is ook geen gewone. Je ziet eigenlijk vaker dat renners een wat ondermaatse Tour rijden of vallen en dan sterk presteren in de Vuelta. Zoals ook nu gebeurt met Roglic, Van Eetvelt, Mas.
20-08-2024 18:01
Dag VLB dag Kuss dag Arensman. Niet met de grote jongens meekunnen.
    20-08-2024 18:14
    Echt he. Roglic met een halve rug is zelfs beter!
    20-08-2024 18:19
    Kuss is nooit een ster geweest in dit korte zware werk. Die heeft gewoon de langere klimmen nodig.

    Yates is wat dat betreft wel een gigantische tegenvaller.
20-08-2024 18:11
Van Eetvelt, prachtig gereden, maar wat een compleet kansloze actie weer, het is nu al zo vaak voorbij gekomen. Gewoon doorgaan tot aan de STREEP!!!
    20-08-2024 19:00
    Gewoon doorgaan tot OVER de STREEP!!!
20-08-2024 17:56
Wat zonde voor van Eetvelt. Jammer! Maar wel heel sterk gereden. Roglic de favoriet en gaat zijn 4e Vuelta pakken: ik hoop zwaar op Mas, maar Roglic gaat dit pakken.
    20-08-2024 18:00
    Niet te vroeg juichen, Roglic is de Sloveense Kelderman.
    20-08-2024 18:01
    Exact, hopelijk iets meer respect richting de redactie bij de sterverdeling.

    Te vroeg juichen, ongelooflijk dat dat nog gebeurt in een sprint met Roglic.
    20-08-2024 18:12
    Klagen over zijn rug doet toch niet het beste verhopen. Hij lijkt wel oprecht blij met zijn niveau en terecht ook.
    20-08-2024 22:47
    Als hij op zijn fiets blijft zitten
20-08-2024 18:00
Juichen voor de lijn schijnt erg belangrijk te zijn. Mensen vinden dat echt prachtig om te zien. Eigenlijk zou een sprint niet moeten tellen als je niet juichend over de lijn gaat. Tuurlijk het gaat soms mis, maar dat mag de pret niet drukken. Voor je image is het superbelangrijk om het wel te doen! Dat is supercool!
    20-08-2024 18:04
    Was dit juichen ? Niet zeker toch ? Of ie daar nu dat vuistje boven haalt of niet, tegen Roglic was helaas niks te doen. Wel heel sterke prestatie van Van Eetvelt. Roglic en Almeida lijken er te staan, Yates samen met de Visma kopmannen de verliezers van de dag.
20-08-2024 18:13
Een aankomst bergop die spannend is tot het bittere einde? Dat verdient bijna een plaats in een museum..
    20-08-2024 19:40
    Van de laatste 10 waren er ook 8 met Roglic?
20-08-2024 18:24
Riccitello wordt de witte trui deze vuelta!
    20-08-2024 18:27
    Als de Vuelta 2 weken zou duren zou dat zeker kunnen. Ik denk echter dat hij er de laatste week zal doorzakken.
    20-08-2024 21:37
    Melkzuur, Riccitello was héél goed de laatste week van de Giro vorig jaar. Die kan 3 weken dus echt wel aan.
20-08-2024 18:42
Landa eraf gereden volgens WF. Werkelijk? Artikel geschreven voor de finish? Correction needed.
    20-08-2024 19:11
    Hij werd er toch echt even afgereden maar kwam terug toen het stilviel en toen waagde hij een prima poging.
    21-08-2024 02:23
    Landa was niet mee toen Roglic, Van Eetvelt en Mas gas gaven. Maar hij is later nog geweldig teruggekomen.
20-08-2024 18:48
We zien het over 2 weken. Vuelta is traditioneel grillig qua renners-resultaten en dat zal alleen maar groter zijn dit jaar door het extra wisselende parcours en de gemarkeerde voorbereiding van veel renners. Veel renners relatief tegenvallend die wellicht over een week bovendrijven.
20-08-2024 18:03
Zonder juichen is het volgens mij Van Eetvelt die hem wint. Hij had dan ook een héél klein stukje “rechtdoor” kunnen sprinten waardoor er twijfel zou ontstaan bij Roglic. Maar goed, hij zit er wel bij tot het eind, reed slim (niet op kop) en is nu hoog geplaatst in het klassement.
Dus (bijna) alles goed gedaan
    20-08-2024 18:07
    Dan wint hij gegarandeerd. Zou heel zuur kunnen zijn, want na vandaag krijgt hij zeker geen 10 meter "gratis" meer, waardoor een rit winnen nog een stuk moeilijker wordt.
20-08-2024 18:11
Primoz weer de sterkste!!! Wat is dit toch een speciale renner. Als hij op zijn fiets blijft zitten is deze Vuelta voor hem. Kuss weer tegenvallend....
    20-08-2024 23:47
    Wanneer was Kuss nog meer tegenvallend?
20-08-2024 18:17
Kuss binnen 30 seconde, dat is nog te doen en hij is vooral goed in het echte hooggebergte, waar de bergen elkaar opstapelen. Carapaz, Rodriguez en Yates om er maar 3 te noemen. DIe verliezen echt veel. Te veel om serieus mee te doen voor podium?
    20-08-2024 19:31
    Kuss al op ruim 1 minuut... Met nog een tijdrit voor de boeg. Ja, Kuss is goed in de bergen... Maar Roglic toch echt de beste papieren: nu al...
20-08-2024 19:53
Roglic pakt uit wanneer hij op z'n sterkst is en dat is bijna altijd in de eerste dagen van de eerste week. Ik denk dat zijn Vuelta al is geslaagd nu. Vanaf nu mag zijn ploeg zich, meest positief gezien, 17 dagen opsouperen.
Daarbij gun ik het hem wel, want ik heb Roglic in zijn carrière vaker gezien in deze rol dan als wieltjesplakker, initiatief nemend. Maar ik heb er nog altijd een hard hoofd in.
20-08-2024 18:05
Je durft nu al bijna op te schrijven dat dit 1Roglic en 2Mas zal worden deze vuelta, leken beide ook nog wel iets harder te kunnen. Typische vuelta vorm voor beide renners en ook op een typische manier gereden. Van Eetvelt zeer knappe rit gereden. Martinez, Yates heel teleurstellend en Kuss heeft ook nog wat werk te doen.
    20-08-2024 18:07
    Meuh, ik denk dat Almeida voor winst gaat meedoen.
    20-08-2024 18:11
    Ik denk dat Del Toro heel dicht bij het podium zal eindigen. En als de juiste man zou uitvallen, dan staat hij er gewoon op, Ayuso-style.
20-08-2024 22:24
Ik geloof des te meer in eindwinst Almeida na vandaag.
21-08-2024 00:13
Arensman gaat gewoon weer met een ontsnapping mee. Wordt 3e

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine