Vrouw van Robert Gesink na kort ziekbed overleden
Foto: Cor Vos
zaterdag 31 mei 2025 om 21:38

Vrouw van Robert Gesink na kort ziekbed overleden

Daisy Gesink, de vrouw van Robert Gesink, is afgelopen nacht na een kort ziekbed overleden. De voormalig wielrenner maakte dat vanavond via zijn sociale media bekend. Pas enkele weken geleden werd een agressieve ziekte bij haar ontdekt waar de artsen helaas niets meer tegen konden doen.

Op zijn Instagram-account schreef Robert Gesink vanavond: “Je zult voor altijd in onze harten leven. Bedankt voor alle liefde die je ons gaf, voor je mooie glimlach die elke kamer verlichtte. Het breekt mijn hart dat we zonder jou verder moeten, maar bovenal ben ik zo trots om jouw man te zijn.”

Ook zijn voormalige wielerploeg Visma | Lease a Bike zette een bericht met hun condoleances online: “Vandaag zijn vreugde en verdriet nauw verweven. Het hele team is diep bedroefd door het overlijden van Daisy, de vrouw van Robert Gesink. Onze gedachten zijn bij al haar dierbaren in deze moeilijke tijd en rijden met Daisy en de familie in ons hart.”

Wij wensen Robert, zijn kinderen Anne en Bram, de verdere familie en hun vele vrienden heel veel sterkte met dit enorm grote verlies.

Robert Gesink in de rode leiderstrui van de Vuelta a España met zijn familie Daisy, Bram en Anne. Foto: Raymond Kerckhoffs

RIDE Magazine
61 Reacties
31-05-2025 22:27
Misschien gek idee, maar zou het niet eens mooi zijn om vanuit de community een knal van een boeket te regelen? WF is (op)gegroeid met Robert Gesink.
31-05-2025 21:41
Arme Robert en verdere familie. Op je verjaardag je vrouw verliezen, wat kan het leven soms oneerlijk zijn...
31-05-2025 21:45
Ach, wat ontroerend. Ik wist niet van haar ziekte, maar wat een drama voor Gesink. Wat heeft hij al veel te dragen gehad. Ik wens hem en de zijne alle kracht toe om dit te dragen.
    31-05-2025 21:53
    Precies. De duivel schijt altijd op dezelfde hoop.
    Ontzettend te doen met Gesink. Wat heeft hij al veel voor zijn kiezen gekregen.
31-05-2025 22:28
Ongelofelijk, ben er stil van, dit raakt me enorm.
Een carrière vol met tegenslagen, dan ga je met je wielerpensioen om eindelijk te gaan genieten. Nog geen half jaar…. en slaat de grootste pech (ja dit woord is niet passend maar in deze context wel het juiste) die mogelijk kan zijn toe.
Robert, Bram en Anne, wat zou ik jullie graag een knuffel geven, dat jullie dit maar een plekje met elkaar kunnen geven en dat het tij voor jullie ein-de-lijk zal keren en dat de voorspoed jullie een keer is gegund.
31-05-2025 22:19
Vreselijk. Kinderen die ineens hun moeder moeten missen. En de ultieme familieman Robert Gesink, juist hem overkomt dit. Wat erg.
31-05-2025 21:44
Verschrikkelijk, gecondoleerd Robert.
31-05-2025 22:04
Godverdomme wat een pech heeft deze man in het leven. Heel veel sterkte gewenst voor Robert en zijn naasten!
    02-06-2025 08:04
    God mag je hier buiten laten FW07
01-06-2025 11:33
Beste Robert,
Iemand schreef hierboven: "de duivel schijt altijd op dezelfde hoop". En daar lijkt een kern van waarheid in te zitten. Je hebt inmiddels je portie meer dan gehad. Ik vraag me wel eens af: "hoeveel kan er nog bij?" Maar helaas is jouw gifbeker nog niet leeg gebleken.

Tot nu toe ben je iedere keer weer opgekrabbeld. Dat maakt dat je voor mij tot mijn favoriete renner. Want winnaars zijn prachtig, maar de échte overwinningen worden vaak niet geboekt op de finishlijn. Die blijven meestal buiten beeld. En worden ook niet groots gevierd, maar vaak in stilte beleefd.

Wielerflits spreekt vaak over "mokerslagen" in haar titels. En dan gaat het om een paar seconden tijdsverlies in een klassement van een of ander wielerrondje. Maar met dit soort mokerslagen staat alles meteen weer in perspectief.

Ik wens jou, je kinderen en je naasten ontzettend veel sterkte met dit enorme verlies. En hopelijk krabbel je ook hier uiteindelijk weer "gewoon" overeind!!
    02-06-2025 11:39
    Om dezelfde reden, is Robert mijn held, favoriet. Bedankt voor de mooie woorden, zo kloppend.
31-05-2025 22:50
Zo. daar ben ik even stil van zeg.... Hoeveel ellende kan een mens op het levenspad tegen komen zeg! Zoveel valpartijen en zware blessures maar die zullen in het niet vallen vergeleken met dit verlies. Zo jong met jonge kinderen nog. En juist terwijl ze eindelijk meer tijd voor elkaar zouden hebben nu Robert gestopt is. Het leven kan zo oneerlijk zijn.
Heel veel sterkte Robert en kinderen!
31-05-2025 21:44
Sterkte met het verwerken Robert
31-05-2025 21:53
Mijn oprechte deelneming. Ik wens alle nabestaanden heel veel sterkte met dit verlies.
31-05-2025 22:03
Oh my god. véeel te jong.

Héel veel sterkte aan de kinderen en hun vader Robert en alle andere nabestaanden en dierbaren.

Ik ben behoorlijk van stuk van dit nieuws.
31-05-2025 21:51
Wat een vreselijk nieuws. Woorden schieten gewoon tekort. Alle sterkte voor Robert, zijn kinderen en andere betrokkenen.
31-05-2025 21:53
Poeh. Het leven spaart hem niet. Sterkte Robert.
31-05-2025 22:11
Wat een drama. Veel sterkte in deze moeilijke tijd.
31-05-2025 22:13
Oh, wat verschrikkelijk. Alle sterkte vd wereld aan familie en gezin.
01-06-2025 00:30
Verdomme! Veel te jong. Het leven is soms zo oneerlijk... Te vaak zelfs
Sterkte!
31-05-2025 21:45
Jemig wat verschrikkelijk dit... Gecondoleerd Robert en naasten!
31-05-2025 21:47
Verschrikkelijk. Wat een verdriet.
31-05-2025 21:54
Vreselijk!
31-05-2025 21:59
Niet te bevatten. Veel sterkte aan Robert, de kinderen, familie en vrienden :’(
31-05-2025 22:23
Bizar dit, wat verschrikkelijk
31-05-2025 22:24
Heel triest. Heel veel sterkte, Robert en familie
31-05-2025 22:34
Wat een verschrikkelijk 'nieuws' Robert, kinderen en familie/vrienden. Gecondoleerd en heel veel sterkte!
31-05-2025 22:55
Gesink en tegenslagen zijn haast synoniem. Zo triest.

Reacties zijn gesloten.