VolkerWessels blijft zeer actief op de transfermarkt
Het mannenteam van VolkerWessels is druk bezig om zijn selectie te versterken voor de komende seizoenen. De voorbije weken werden er al de nodige aanwinsten gepresenteerd en nu zijn ook de transfers van Joost Brinkman en Robbe Claeys afgerond.
De 22-jarige Joost Brinkman reed in het verleden twee seizoenen voor de opleidingsploeg van Team DSM (het huidige Picnic PostNL), maar slaagde er niet in om een profcontract af te dwingen. Hij vertrok vervolgens naar het continentale Parkhotel Valkenburg en reed dit jaar voor clubteam JEGG-SKIL-DJR. In dienst van deze formatie reed hij dit seizoen naar enkele toptienklasseringen in nationale wedstrijden.
“Na een mooi seizoen op clubniveau bij De Jonge Renner ben ik ontzettend dankbaar en gemotiveerd om weer terug de stap te maken naar het continentale niveau”, laat een enthousiaste Brinkman weten. “VolkerWessels is me altijd in het oog gesprongen als aanvallende en uiterst professionele ploeg, dus ik had me geen betere plek kunnen wensen om volgend seizoen te rijden.”

Robbe Claeys in het tenue van Tarteletto – foto: Cor Vos
De twee jaar oudere Robbe Claeys komt sinds 2024 uit voor de Belgische continentale formatie Tarteletto-Isorex. Hij won dit jaar enkele nationale wedstrijden in eigen land, maar toonde zich ook buiten de Belgische landsgrenzen. Zo won hij het bergklassement in de Tour of Istanbul (2.1) en was hij zestiende in de sterk bezette Volta NXT Classic (1.1).
“Ik kijk enorm uit naar de volgende stap in mijn carrière bij VolkerWessels”, geeft Claeys aan in een persbericht. “Na het gesprek met de ploegleiding was ik meteen overtuigd: de professionele aanpak en visie van de ploeg sluiten perfect bij mij aan. Ik ben heel gemotiveerd en ervan overtuigd dat we met de ploeg mooie resultaten gaan behalen!”
VolkerWessels wist zich eerder al te versterken met Bas van Heeswijk, Thor Verleysen, Bert Bolle, Thijmen Paardekooper en Senne Hulsmans.
Om te reageren moet je ingelogd zijn.