Visma | Lease a Bike over eerste test Jonas Vingegaard: “Sterke beurten gedaan, de rest profiteerde”
Visma | Lease a Bike is best tevreden met de eerste test van Jonas Vinegaard in het wielerseizoen 2025. De Deen eindigde in de tweede rit van de Ronde van de Algarve op de zesde plaats, op tien seconden van ritwinnaar Jan Christen. “Hij heeft een goede koers gereden”, vertelt ploegleider Arthur van Dongen bij Eurosport.
“Tactisch was het perfect vandaag. Ben Tulett zat mee in de aanval op de slotklim, wat ons dan weer goed uitkwam. Toen hij moest lossen, kon Vingegaard zijn beurten doen bij de favorieten om alsnog de kopgroep terug te pakken. Daarin oogde hij sterk. Hij deed lange beurten op kop van de achtervolgers, maar je weet dan wel dat iedereen naar hem kijkt en van hem zal profiteren. Dat was uiteindelijk Almeida”, gaat Van Dongen verder.
Van Dongen sprak na de finish al even kort met Vingegaard. Volgens hem was de Deen ‘blij met het gevoel, maar ook teleurgesteld’ dat hij niet kon meedoen om de overwinning. “We kijken al vooruit, alles is nog mogelijk in deze ronde”, eindigt hij.
Dat laatste was het geval. Dus moet een wereldtopper zich afvragen wat er hier is misgegaan.
Jij bent er altijd als de kippen bij als er niet gewonnen wordt. En dan lekker zeiken. En vervolgens altijd met termin als fanboy etc te komen.
Eerste koersje van Vingy, die start wel vaker iets rustiger op.
tijden, ongeacht of ze UAE-lovers zijn, waarbij vooral de Sloveense wonderboy
alsook een 18-tal ploeggenoten, een fenomenale zegereeks neergezet
hadden......waar Visma LaB enkel maar van kon dromen.
Visma LaB won geen enkele grote ronde, laat staan de combo van Giro
en de Tour door 1 renner, geen enkele grote klassieker of monument,
geen OS-goud of WK-goud.
Wat is hier blabla aan, waar staan hier smoezen?