Valverde: “Ik heb geen probleem met Quintana”
Alejandro Valverde en Nairo Quintana staan er uitstekend voor in de Vuelta a España. De Colombiaan volgt na vijf dagen koers op 23 seconden van leider Miguel Ángel López, terwijl de Spanjaard 28 tellen moet goedmaken op de renner van Astana. “Ik heb geen probleem met Quintana”, zo verduidelijkt Valverde voor de start van de zesde rit naar Ares del Maestrat.
De 39-jarige Valverde maakte gisteren indruk op de flanken van de Alto de Javalambre. De renner van Movistar versnelde meerdere keren op de slotklim, waardoor onder meer zijn ploeggenoot Quintana moest passen. Valverde wist de schade te beperken op López, maar Quintana verloor toch bijna één minuut op zijn landgenoot.
Valverde en Quintana leken vooral hun eigen koers te rijden. “Ik wil echter duidelijk maken dat er geen probleem is. Nairo en ik waren de hele etappe aan het overleggen. Ik had ook niet meegewerkt met Primož Roglič, mocht er geen versnelling zijn geweest van López. We weten namelijk dat Primož een betere tijdrijder is.”
“Ik voel me heel erg goed, maar Nairo staat nog steeds hoger in het klassement”, aldus Valverde. “We moeten profiteren van het feit dat we derde en vierde staan.”
In de Dauphiné van 2006 begonnen Valverde en Pereiro Philippe Gilbert uit te schelden omdat die laatste zijn ploegmanager zich had uitgesproken tegen doping. Ik denk niet dat Valverde nu nog iets durft te zeggen tegen Gilbert, de lafaard.
Walgelijke man, met nog walgelijker haar.
En dat mensen niet (kunnen) veranderen is natuurlijk je reinste onzin. Als je dat zegt, ben je het vertrouwen in de menschheid echt kwijt hoor. En je leeft tevens in een sprookjesbos
Valverde heeft nooit spijt betuigd omwille van zijn dopingverleden, waaruit leid jij af dat hij verandert is?
Nooit zwaar gestrafd geweest, want hij bleef zelf tijdens zijn schorsing in loondienst van Movistar.
Maar dat (schaam-)haar, dat kan inderdaad echt niet!!
El Tridente
"Ik had ook niet meegewerkt met Primož Roglič, (maar wil hem wel op sleeptouw nemen naar een tweede plaats zodat hij voor mijn ploeggenoot staat in het AK)"
zijn topfrats vond ik wel het WK in Firenze.
Ik denk dat hij toen ook zei: "no tengo problemas con Purito."
De linkador in persoon, verpatst volgens mij zonder blozen zijn moeder voor een ritje in de ronde van Burgos!
Lang kritiek gehad op de povere stijl van Quintana, maar Horner secundo is in principe een veel saaiere renner. De ploegleider gaf al aan dat het moeilijk zou zijn hem van het klassement te houden, want hij komt voor 'epische' overwinningen. Het is echt heel uniek wat hij doet. Dan gaat ie in het wiel zitten en er in de laatste kilometer vandoor met een punch van heb ik jouw daar. 17 duizend Valverde fans, veelal kwijlend van adoratie en huilend van blijdschap bij de finish .. schitterend.
Hij heeft onlangs 40 jaar bij getekend, en wie weet wat de mogelijkheden zijn met de moderne wetenschap. Zien we hem over tien jaar met een volle bos haar de Vuelta winnen.
Quintana en Valverde nog wat kan doen in de laatste 2 weken.