Vacansoleil volgend jaar niet op Batavus fietsen
maandag 13 september 2010 om 14:28

Vacansoleil volgend jaar niet op Batavus fietsen

Vacansoleil moet op zoek naar een nieuwe fietsenleverancier. Batavus heeft besloten om na een samenwerking van twee jaar niet met de ploeg verder te gaan.

”We konden leven met de oorspronkelijke – niet geringe – bijdrage aan de sponsoring van het team, maar willen het budget niet verhogen,” meldt Batavus volgens het ANP.

Vacansoleil moet hierdoor opzoek naar een nieuwe materiaalsponsor. ”Nu het team zo hard groeit gaan we voor 2011 op zoek naar een merk dat zich nog meer richt op de racemarkt,” verklaarde manager Daan Luijkx. “Batavus is een fijne partner geweest en ondanks dat racefietsen niet de core-business voor het bedrijf is, hebben ze ons optimaal bijgestaan.” Naar verluidt zou het Belgische merk Ridley Batavus vervangen.

RIDE Magazine
RIDE Magazine