UCI laat nieuw shirt Cannondale uitlekken
woensdag 9 januari 2013 om 15:26

UCI laat nieuw shirt Cannondale uitlekken

Peter Sagan

foto: Sirotti

De UCI heeft op haar website de outfits van alle WorldTour-teams gepubliceerd. Zo stuurde de Internationale wielerunie meteen een primeur de wereld in door de outfit van Cannondale te plaatsen voordat deze door de ploeg zelf is voorgesteld.

Vorig jaar was fietsfabrikant Cannondale nog co-sponsor van de Liquigas-ploeg. Dit jaar neemt het Amerikaans bedrijf de sponsoring resoluut over. Het gevolg hiervan is een totale vernieuwing aan het tenue. Het groen blijft wel behouden.

Ook de outfits van Radioshack-Leopard en Orica-GreenEdge waren nog niet bekend. Volgens de informatie van de Internationale Wielerunie blijven de outfits van deze ploegen voor het aankomende seizoen zo goed als ongewijzigd.

Nadat de UCI haar fout beseft had, heeft de Wielerunie het ontwerp van het nieuwe shirt van Cannondale van haar website weggehaald. De ontwerpen van de andere shirts blijven voorlopig nog wel op de webpagina van de UCI staan.

Overzicht tenues 2013
Accent-Wanty
AG2R La Mondiale
Argos-Shimano
Astana Team
Bardiani Valvole-CSF Inox
Blanco Pro Cycling
BMC Racing
Cannondale
Champion System
Crelan-Euphony
Euskaltel-Euskadi
Française des Jeux
Garmin-Sharp
Katusha Team
Lampre-Merida
Lotto-Belisol
Movistar Team
MTN-Qhubeka
NetApp-Endura
Novo Nordisk
Omega Pharma-Quickstep
Saxo-Tinkoff
Sky Pro Cycling
Topsport Vlaanderen
Vacansoleil-DCM
Vini Fantini-Selle Italia

RIDE Magazine