Transfernieuwtjes: Vogondy, Bretagne, Wilman, Bouygues…
Het wielerseizoen zit er al weer bijna op en traditioneel gonst het dan van de transfergeruchten. In de rubriek ’transfernieuwtjes’ zet WielerFlits de kleine nieuwtjes op het transfergebied voor u op een rij.
Nicolas Vogondy kan rekenen op interesse van verschillende ploegen. De voormalig Frans kampioen, momenteel uitkomend voor het Agritubel, heeft gesproken met Bretagne-Schuller maar geeft waarschijnlijk de voorkeur aan een overstap naar de eveneens geïnteresseerde ploegen Bouygues Telecom of Française des Jeux.
———–
Bretagne-Schuller lijkt dan weer wel succes te hebben met de 26-jarige Fransman Florain Guillou, momenteel in dienst van Roubaix-Lille. De Bretonse ploeg heeft bovendien de intentie om volgend jaar ProContinentaal te worden.
———–
Team Columbia heeft volgens Het Nieuwsblad interesse in de 24-jarige Noor Frederik Wilman van Maxbo Bianchi. Wilman won onlangs nog de Mi Août Bretonne.
———–
De 35-jarige Fransman Franck Bouyer en zijn 25-jarige landgenoot Sébastien Turgot hebben hun contract bij Bouygues Telecom met een jaar verlengd.
———–
Fabien Taillefer rijdt ook volgend jaar voor Roubaix-Lille Metropole. De 20-jarige Fransman had aanbiedingen van enkele grotere ploegen, maar voelt zich op zijn gemak bij de continentale ploeg.
———–
Tony Gallopin staat in de belangstelling van het Franse Cofidis. De 21-jarige Fransman rijdt nu voor Auber ’93 en kon al eerder rekenen op de interesse van Astana. Nu zijn vader (ploegleider Alain) bij de Kazachstaanse ploeg vertrekt lijkt die transfer van de baan.
———–
John Gadret heeft zijn contract bij Ag2r, ondaks belangstelling van Katusha, met een jaar verlengd. Yauheni Hutarovitch deed hetzelfde bij Française des Jeux.