Tour de France 2025: Dit zijn de ambities van de kopmannen in WielerFlits Ploegleider
foto: Cor Vos
maandag 23 juni 2025 om 21:30

Tour de France 2025: Dit zijn de ambities van de kopmannen in WielerFlits Ploegleider

Overzicht Het grote puzzelen voor je Tour-spellen of pooltje op het werk is begonnen. Met WielerFlits Ploegleider beleef je de Tour de France 2025 met een extra dimensie. In dit artikel zetten we de ambities van de verschillende kopmannen in de Ronde van Frankrijk op een rij aan de hand van hun waarde (tien europunten of hoger) in ons eigen WielerFlits Ploegleider-spel rondom de Tour.

flag-si Tadej Pogačar (UAE Emirates XRG) – 20 europunten
“Er zijn heel veel positieve dingen die we uit het Critérium du Dauphiné kunnen meenemen en de negatieve punten kunnen we omdraaien tot iets positiefs. Nu gaan we op hoogtestage naar Isola 2000 en daarna heb ik een paar dagen vrij om thuis te zijn voordat we naar de Tour gaan. Er is niet zoveel meer wat we kunnen doen na deze goede week. Een beetje rust nemen na deze zware week en misschien dat we wat gaan werken aan de tijdrit, maar daarna ben ik er klaar voor.” – zondag 15 juni

flag-dk Jonas Vingegaard (Visma | Lease a Bike) – 20 europunten
“Ik hoop dat ik er nog een stap bij kan doen. Zoals bijvoorbeeld bij het accelereren op langere beklimmingen, maar eigenlijk moet alles een beetje beter. Ik focus me gewoon op mezelf om zo goed als mogelijk te zijn in de Tour. Natuurlijk ziet Tadej er heel sterk uit, maar ik kan niks anders. Als ik een zwakte bij hem zou zien, zou ik het hier niet zeggen. Het mag duidelijk zijn dat de druk nu meer bij hem ligt.” – zondag 15 juni

flag-dk Jasper Philipsen (Alpecin-Deceuninck) – 14 europunten

– dinsdag 17 juni

flag-be Tim Merlier (Soudal-Quick Step) – 13 europunten

– dinsdag 17 juni

flag-pt João Almeida (UAE Emirates XRG) – 12 europunten
“Ik ga naar de Tour om Tadej te ondersteunen. Hopelijk kunnen we daar meer zeges boeken.” – zondag 22 juni

flag-ec Richard Carapaz (EF Education-EasyPost) – 10 europunten
“Ik streef opnieuw geen klassement na. Ik ga voor ritzeges en de bolletjestrui” – vrijdag 20 juni

Onderstaande namen updaten wij zodra we daar quotes van hebben
flag-be Remco Evenepoel (Soudal-Quick Step) – 16 europunten
flag-si Primoz Roglic (Red Bull-BORA-hansgrohe) – 14 europunten
flag-it Jonathan Milan (Lidl-Trek) – 13 europunten
flag-be Wout van Aert (Visma | Lease a Bike) – 12 europunten
flag-nl Mathieu van der Poel (Alpecin-Deceuninck) – 12 europunten
flag-au Ben O’Connor (Jayco AlUla) – 12 europunten
flag-er Biniam Girmay (Intermarché-Wanty) – 12 europunten
flag-us Matteo Jorgenson (Visma | Lease a Bike) – 11 europunten
flag-dk Mattias Skjelmose (Lidl-Trek) – 11 europunten
flag-es Carlos Rodríguez (INEOS Grenadiers) – 11 europunten
flag-es Enric Mas (Movistar) – 10 europunten

In de RIDE Magazine Zomergids 2025 (€12,50) lees je een uitgebreid interview met wereldkampioen Tadej Pogačar. De Sloveen kwam spontaan naar de Alpecin Barbershop voor een knipbeurt en dat draaide uit op een interessant interview. Pogačar praat over het pakken van KOM's en het nastreven van nieuwe doelen. Bestel jouw exemplaar van het zomernummer 2025 van RIDE Magazine hier!!
RIDE Magazine
RIDE Magazine