Tour 2025: Marijn van den Berg heeft ‘veel pijn’ na val, maar gaat toch van start
Marijn van den Berg staat vandaag ‘gewoon’ aan de start van de tweede etappe van de Tour de France 2025, ook al kwam hij zaterdag hard ten val in de finale van de openingsrit. De sprinter van EF Education-EasyPost heeft veel last van zijn crash, maar wil niet zomaar de handdoek gooien.
Het zag er allemaal zo goed uit voor Marijn van den Berg in de openingsrit van de Tour de France 2025. De 25-jarige Nederlander van EF Education-Easypost mocht zich opmaken voor een sprint om de gele trui, maar ging in de laatste vijf kilometer hard tegen de grond. De sprinter verloor daardoor geen tijd, maar dat is een hard gelag. Met zijn snelle benen zag hij vooral een goede uitslag in rook opgaan.
De rappe renner heeft aan zijn zware valpartij geen breuken overgehouden, maar na een nacht rust zouden de sprinter en de medische staf van de Amerikaanse ploeg pas beslissen of Van den Berg zijn weg kon vervolgen.
De lichten om te koersen staan inmiddels op groen. “Maar ik heb wel veel pijn, last van mijn heup en hechtingen in mijn kuit”, liet de spurter voor de start van rit twee weten aan de NOS. “Die hechtingen trekken heel erg, dat is niet ideaal. Maar ik ga het proberen en kijken of ik bij de finish kan komen.”
Bij de start komen was door de hevige regenval van de voorbije uren in de omgeving van startplaats Lauwin-Planque en de daarop ontstane verkeerschaos al een hele onderneming. “We konden bijna niet bij de start komen. Geen idee wat er aan de hand was, maar we stonden heel lang stil”, schetst Van den Berg.

Reacties zijn gesloten.