Tour 2023: Jumbo-Visma blijft uit de problemen in hectische finale
foto: Cor Vos
dinsdag 4 juli 2023 om 19:40

Tour 2023: Jumbo-Visma blijft uit de problemen in hectische finale

Alhoewel Jumbo-Visma dinsdag in Nogaro niet echt aan sprinten toekwam met Wout van Aert, is de ploeg blij dat het uit de problemen is gebleven. “De finale was nog behoorlijk hectisch”, reflecteert ploegleider Grischa Niermann op de website van de ploeg. “Gelukkig zijn we daar als ploeg uit de problemen gebleven.”

“Dat is misschien wel het allerbelangrijkste van zo’n dag. We hebben als team onze kopman Jonas goed afgezet in de veilige zone. Hij draaide als tweede het circuit op. Dat zag er goed uit.”

Natuurlijk baalt de ploeg ook een beetje dat Van Aert niet om de zege kon meedoen. De Belg eindigde als negende, nadat hij de ‘connectie net miste.’ “Hij raakte het wiel van zijn ploeggenoten kwijt. Uiteindelijk schoof hij wel nog enkele plaatsen op, maar meedoen om de zege zat er helaas niet meer in”, aldus Niermann.

De Duitse ploegleider verwacht de komende twee dagen opnieuw een strijd om het klassement, als de renners de Pyreneeën in trekken. “We staan er goed voor en zijn klaar voor de strijd die de komende dagen vast opnieuw gaat ontbranden.”

RIDE Magazine
7 Reacties
04-07-2023 21:08
Mensen, Wilco is nog topfit, waar gaat dit eindigen?
    04-07-2023 21:21
    En Wilco is nog heel. Dat is ook al een klein wonder. Fingers crossed en hopelijk blijft hij heel.
    Ik gun deze man zo graag een etappezege. Er is geen enkele renner met zoveel top 10 plaatsen en zo weinig overwinningen.
    04-07-2023 21:29
    Mag ik gokken?
    05-07-2023 10:21
    Ooit moet het toch een keer lukken zou je zeggen, of blijft het hopen.
04-07-2023 19:43
Jammer dat de bijtjes nog niet hebben kunnen winnen maar de tour is nog lang
    04-07-2023 21:29
    De eerste pannenkoeken zijn voor de kinderen, morgen voert Vingegaard de Grote One Man show op en rijdt de rest op 10 minuten.
04-07-2023 20:08
Konrad, Haig, Latour en Uran verliezen tijd.

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine