Tour 2020: Movistar maakt voorselectie bekend
foto: Cor Vos
maandag 17 augustus 2020 om 14:03

Tour 2020: Movistar maakt voorselectie bekend

Movistar heeft bekendgemaakt welke renners in aanmerking komen voor een plek in de selectie voor de Tour de France. Onder de namen zijn ook Enric Mas, Marc Soler en Alejandro Valverde.

Zeven van de tien renners kwamen afgelopen week ook in actie in het Critérium du Dauphiné. Alejandro Valverde was in de Franse ronde, op de twaalfde plaats, de beste renner van de ploeg, die verder bestond uit Enric Mas, Nelson Oliveira, Antonio Pedrero, José Joaquín Rojas, Marc Soler en Carlos Verona. De andere drie renners in de voorselectie zijn Dario Cataldo, Imanol Erviti en Jurgen Roelandts. Uiteindelijk moet de Tourselectie uit acht renners bestaan.

Movistar verblijft deze week in de Alpen, waar enkele Touretappes worden verkend. Enkele dagen voor het begin van de Ronde van Frankrijk trekt dan de ploeg naar Nice, waar op 29 augustus de Grand Départ wordt gehouden.

Voorselectie Movistar voor flag-fr Tour de France 2020
flag-it Dario Cataldo
flag-es Imanol Erviti
flag-es Enric Mas
flag-pt Nelson Oliveira
flag-es Antonio Pedrero
flag-be Jurgen Roelandts
flag-es José Joaquín Rojas
flag-es Marc Soler
flag-es Alejandro Valverde
flag-es Carlos Verona

RIDE Magazine
15 Reacties
17-08-2020 14:07
Het zullen de volgende acht wel worden: Opa, Soler,Mas,Rojas,Oliveira,Cataldo, Pedrero en Erviti.
    17-08-2020 14:19
    Haha, en ik nog terugzoeken wie ‘Opa’ is. Dank!
    Overigens eens met je selectie. Hopelijk kunnen Mas en Soler zich losmaken van hun ketenen, maar ik denk het niet.
17-08-2020 14:10
Ik zou Soler en Roelandts/Rojas af laten vallen. Soler alle ballen op de Giro.
    17-08-2020 14:22
    Soler gaat mee hoor. Die kan er nog wel door komen in een derde week. Verder zou ik ook Verona en Roelandts thuislaten.
    17-08-2020 14:24
    Soler wil top-5 rijden in de Giro, dan kan je niet vlak van te voren een altijd zware Tour uitrijden.
17-08-2020 14:18
Prades geblesseerd, toptalent Rubio niet geselecteerd. Natuurlijk wel twee grote namen, maar de vorm lijkt er niet. Cataldo zie ik nog de beste uitslag rijden.
17-08-2020 14:21
Niet meer wat het geweest is in ieder geval. Meer dan een top-10 met vooral Mas zit er niet in vrees ik. Heel aanvallend verwacht ik ze wel maar of dat wat gaat opleveren is nog maar de vraag..
    17-08-2020 14:34
    Ik verwacht deze Tour vanaf een gegeven moment weer vaak een strijd op twee fronten. Koplopers die voor de zege mogen gaan en daarna een strijd tussen de klassementsmannen. Voor ritzeges gaan lijkt me voor de Movistars dus best een reëel doel tenzij ze echt vol voor Mas z'n klassement gaan.
    17-08-2020 15:03
    Zou wel eens goed kunnen maar wie gaat het dan afwerken? Valverde zie ik niet meer winnen. Mas is ook niet meteen een veelwinnaar. Het zou voor soler wat moeten meezitten dan.
    17-08-2020 17:11
    Ze zeiden dat ze niet voor het klassement zouden gaan, dus ben benieuwd.
17-08-2020 14:33
Dauphiné-ploeg + Erviti, met Roelandts en Cataldo als reserves verwacht ik.
Denk dat het een anonieme Tour zal worden voor Movistar, met hier en daar een top-5 plek vanuit de ontsnapping misschien.
In het AK betwijfel ik zelfs of ze iemand in de top-20 zullen hebben.
    17-08-2020 14:52
    Lijkt mij wel lachen als Valverde in het begin tijd verliest en daarna vol gaat aanvallen. Dan is het een mooi parcours voor hem lijkt me. Beetje hoe Simon Yates vorig jaar 2 etappes won.
17-08-2020 14:45
Ploegenklassement gaan ze niet pakken dit jaar
    17-08-2020 17:23
    Elke bergrit met meerdere coureurs in de kopgroep en dan 4e, 7e en 8e worden. Dan kan het wellicht.
17-08-2020 15:52
Mas was slecht in de dauphine.

Reacties zijn gesloten.