Breukje in pols Dumoulin, maar nog hoop op Rio
Tom Dumoulin heeft de Ronde van Frankrijk verlaten. De Nederlander kwam halverwege de negentiende etappe ten val en besloot vervolgens de koers te verlaten. Volgens de koersdokter kampt Dumoulin met hevige pijn aan zijn pols. Hij is op weg om een röntgenfoto te laten maken.
Het is nog onduidelijk of Rio in gevaar komt. Dumoulin zou volgens de NOS in tranen in een ambulance zijn gestapt. De renner van Giant-Alpecin schreef de afgelopen week twee Touretappes op
Update 18:23
Uit een röntgenfoto blijkt dat Dumoulin een breukje in zijn linkerpols heeft opgelopen. De breuk zou niet helemaal doorlopen naar het gewricht, maar er is meer onderzoek in het ziekenhuis nodig om dat definitief vast te stellen. De hoop op de Olympische tijdrit is nog niet opgegeven.

On: het zou echt zonde zijn als een groot doel voor hem niet gehaald wordt. Dat wilt niemand. Ook nog eens extra hard als je in de winning mood bent.
Die man in het rood voor Dumoulin doet iets heel raars qua inzakken waardoor Dumoulin geen kant meer op kan.
Wel apart dat sommigen het nu ineens onverstandig vinden dat Dumoulin door heeft gereden. Als dat geen open deur is.
Gewoon terecht, iedereen weet dat dit in de hectische Tour kan gebeuren en vaak gebeurt. Bewust genomen risico.
Doe ff normaal?? Alsof de wereld vergaat..... Tssss :6
Maar voor mij ook onbegrijpelijk de keuze om hem niet na gister naar huis te laten gaan. Er werd misschien te weinig gevallen deze Tour... Maar dat risico neem je gewoon niet als er 1 groot doel is dit jaar.
:6
Waarschijnlijk poels en kruijswijk voor de tijdrit in Rio en gesink voor de wegrit?
Hopelijk valt het mee en is het vooral de schrik!