‘Topfavoriete voor de strijd om olympisch goud bij de dames komt niet uit Nederland’
zondag 4 augustus 2024 om 10:00

‘Topfavoriete voor de strijd om olympisch goud bij de dames komt niet uit Nederland’

Ad Na een demonstratie van de Belgische formatie tijdens de wegwedstrijd bij de mannen, is het op zondag de beurt aan de dames. Nederland staat met enkele sterke rensters aan de start, maar de topfavoriet voor de strijd om olympisch goud is volgens Unibet iemand anders.

De Nederlandse ploeg heeft meerdere kanshebbers in de gelederen. Indien rensters met Lorena Wiebes naar de streep rijden, dan weten ze dat ze lastig te kloppen zal zijn. Zij wordt van de Nederlandse deelneemsters de meeste kansen toegedicht. Bij een olympische titel van Wiebes, kan je rekenen op vijf keer de inzet.

Krijgen we opnieuw een Belgische zege? De topfavoriete is namelijk Lotte Kopecky. Met een quotering van ‘slechts’ 2,75 wordt er bij een overwinning van de Belgische het minste uitgekeerd. Een medaille levert anderhalf keer de inzet op. Ook is het mogelijk om in te zetten op de uitkomst waarbij Kopecky niet wint. Daarbij ontvang je nog altjd 1,4 keer jouw inzet.

Voor degene die van een gokje houden, is het aantrekkelijk om te kijken naar de outsiders. Vier jaar geleden was immers de Oostenrijkse Anna Kiesenhofer die in Tokio voor een daverende verrassing zorgde. Welke renster zou dit jaar kunnen verrassen? Dan denken we bijvoorbeeld Grace Brown, die vorige week de tijdrit won. Wanneer zij – net als Remco Evenepoel- na de tijd- ook de wegrit weet te winnen, levert je dat maar liefst 23 keer jouw inzet op. Een gokje waard!

Benieuwd wie er nog meer kans maken bij de dames? Check dan de site van Unibet


Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

RIDE Magazine
RIDE Magazine