‘Tony Rominger betrokken bij belastingontduiking Ferrari’
zaterdag 27 oktober 2012 om 23:32

‘Tony Rominger betrokken bij belastingontduiking Ferrari’

Rominger

foto: Sirotti

Enkele Zwitserse media melden zaterdag dat het managementbedrijf van Tony Rominger een rol heeft gespeeld in verschillende illegale activiteiten van dokter Michele Ferrari. Vorige week werd bekend dat de Italiaanse dopingarts ook wordt verdacht van het witwassen van geld, smokkel en belastingontduiking. Het bedrijf van de Zwitserse ex-prof zou deel uitmaken van een crimineel netwerk van Ferrari.

De Gazzetta dello Sport meldde eerder al dat deze zaak wordt onderzocht door Benedetto Roberti, procureur van Padua. Volgens de Italiaanse sportkrant zouden er zeer binnenkort meer details van dit onderzoek naar buiten moeten komen. Zwitserse media denken te weten dat enkele delen van het netwerk van Ferrari naar Zwitserland leiden. Verschillende bewijsstukken zouden betrekking hebben op Tony Rominger.

Geldstromen vanuit het netwerk van Ferrari zouden het managementbedrijf van Tony Rominger passeren. De Zwitserse ex-prof, en een voormalige klant van Ferrari, was in het verleden actief als manager van onder meer Matthias Kessler, Patrik Sinkewitz, Andreas Klöden, Alexandre Vinokourov en Cadel Evans. De Italiaanse onderzoekers zouden ten slotte ook geïnteresseerd zijn in “enkele andere Zwitserse personen vrij dicht bij de wielerwereld”.

RIDE Magazine
RIDE Magazine