Tom Dumoulin: “Ik moest de sprint vroeg aangaan”

foto: Sirotti
Tom Dumoulin leek vrijdag op weg naar de zege in de GP Cycliste de Québec, maar hij werd vlak voor de meet gepasseerd door Simon Gerrans. “Ik moest de sprint vroeg aangaan”, zegt de Limburger op de ploegwebsite.
“Reinardt (Janse van Rensburg, red.) zat in mijn wiel. Ik dacht dat ik hem of een leadout zou kunnen geven, of dat hij een gat zou laten waardoor ik een goede kans heb op winst. Het werd het laatste, maar uiteindelijk word ik tweede. Het is teleurstellend om hier naast de zege te grijpen”, aldus Dumoulin.
“Ik reed een goede koers”, stelt de renner van Giant-Shimano. “Daan (Olivier, red.) was de hele dag bij mij en we slaagden erin om onzichtbaar te blijven en op de juiste plekken te zitten.”
What can I say… These 2nd places really start to piss me off! But, another chance on sunday in Montreal. Congrats @simongerrans.
— Tom Dumoulin (@tom_dumoulin) 12 september 2014