Thomas: “Lig niet wakker van eventueel verlies in klassement”
Geraint Thomas staat momenteel vierde in het algemeen klassement van de Tour de France, kort gevolgd door mannen als Alberto Contador, Robert Gesink en Vincenzo Nibali. De Brit is blij met zijn goede klassering, maar hecht meer waarde aan de Tourwinst van kopman Chris Froome.
Met nog twee zware Alpenritten voor de boeg is Thomas wel over zijn top. “Ik ben moe”, verzuchtte Thomas tegenover de microfoon van de NOS. “Ik voel het nu echt wel, maar dat geldt natuurlijk voor iedereen. Ik moet me gewoon blijven focussen, de tanden op elkaar bijten en er zo lang mogelijk voor Froomey zijn.”
“Het zou geweldig zijn als ik in het klassement kan blijven waar ik nu sta, maar daar lig ik niet wakker van. Nibali en Contador staan vlak achter me en om eerlijk te zijn verwacht ik dat ze me wel zullen passeren. Robert Gesink staat ook maar op een minuutje, dus ook hij zou zomaar kunnen opschuiven.”
Met afstand is misschien te veel van het goede. Hij moet ook nog afrekenen met ene Sagan.
Ik vind zijn optreden naar de zware crash wel verwonderlijk, en kijk hoe snel hij weer op orde is, dat spreekt alleen voor zich dat SKY de boel gewoon op orde heeft.
Alles is gewoon top by SKY
zonder Valverde hoog in het AK was het veel leuker geweest
Het was geen zware crash, het zag er alleen spectaculair uit. Aan Porte in de Giro en aan Froome in de Tour vorig jaar kun je zien wat er met Sky-renners gebeurt bij een zware crash: hetzelfde als met elke andere renner, ze komen niet meer vooruit.