Soudal Quick-Step stalt Cériel Desal eerst in opleidingsploeg, voor hij stap naar WorldTour zet
Soudal Quick-Step heeft een opvallende constructie voorgesteld met haar nieuwe aankoop Cériel Desal. De 25-jarige aanvaller krijgt een tweejarig contract, maar wordt het eerste jaar nog in het Soudal Quick-Step Devo Team gestald.
Volgens de ploeg is het belangrijk dat Desal eerst zijn ervaring zal doorgeven aan de jonge talenten in de opleidingsploeg. “Volgend jaar zal hij een belangrijke mentor zijn voor onze Devo-renners, die veel van hem kunnen leren”, aldus CEO Jurgen Foré. “Cériel is een renner met potentieel, die indruk op ons heeft gemaakt met zijn ambitie en werkethiek, en we zijn ervan overtuigd dat hij perfect in het team zal passen.”
Desal komt over van Wagner Bazin WB, waar hij indruk maakte met een tweede plaats in de GP van Denain. “Mogen rijden voor dit team is een droom die uitkomt”, stelt de neef van Guillaume Van Keirsbulck. “Ik heb mijn hele leven tegen dit team opgekeken, vooral sinds ik mijn neef in die iconische kleuren zag racen in enkele van de grootste wedstrijden op de kalender. Het voelt nogal onwerkelijk om ze nu zelf te dragen.”
“Ik ben ontzettend gemotiveerd om als renner te groeien in een van de beste teams ter wereld en alles te geven om dit team te helpen zoveel mogelijk wedstrijden te winnen”, besluit de gloednieuwe aanwinst.
Jaar | Team |
---|---|
2027 | Soudal - Quick Step |
2026 | Soudal - Quick-Step Devo Team |
2025 | Wagner Bazin WB |
2024 | Bingoal WB |
2023 | Bingoal WB |
2022 | Bingoal Pauwels Sauces WB |
2021 | Bingoal Pauwels Sauces WB |
Reacties zijn gesloten.