Soudal Quick-Step grapt met Visma | Lease a Bike na Dwars door Vlaanderen: “We kennen het gevoel”
foto: Cor Vos
woensdag 2 april 2025 om 16:52

Soudal Quick-Step grapt met Visma | Lease a Bike na Dwars door Vlaanderen: “We kennen het gevoel”

Het social media-team van Soudal Quick-Step was er na de finish van Dwars door Vlaanderen als de kippen bij om Visma | Lease a Bike al grappend een hart onder de riem te steken. “We kennen het gevoel”, schrijft de ploeg. 

Soudal Quick-Step verwijst met de tweet naar de legendarische editie van Omloop Het Nieuwsblad. De ploeg zat destijds in dezelfde situatie als Visma | Lease a Bike in Dwars door Vlaanderen: in volle finale in een drie tegen één situatie, die ze alsnog wisten te verliezen.

Tien jaar geleden was dat Tom Boonen, Niki Terpstra, en Stijn Vandenbergh tegen Ian Stannard, die wonder boven wonder het drietal van Etixx-Quick-Step voor wist te blijven. Woensdag herhaalde de geschiedenis zich: Neilson Powless bleef Wout van Aert, Matteo Jorgenson en Tiesj Benoot voor in Dwars door Vlaanderen.

Dit bericht op Instagram bekijken

Een bericht gedeeld door WielerFlits (@wielerflits)

RIDE Magazine
10 Reacties
02-04-2025 17:25
QS probeerde toen tenminste wel om Stannard te verschalken. Boonen en Vandenbergh raakten gewoon niet van die waanzinnige Stannard af. VLaB heeft Powless zelfs niet getest.
    02-04-2025 18:29
    Je bedoelt waarschijnlijk: Boonen en Terpstra raakten gewoon niet van die waanzinnige Stannard en domme Vandenbergh af.. ;)
    02-04-2025 22:53
    Nee Quickstep deed wat WvA uitlegde. Proberen te demarreren en van Stannard af geraken. P
02-04-2025 17:28
Van Quickstep was nog wel een stuk stommer, want die reden gaten op elkaar dicht en reden vol door om elkaar op achterstand te houden. Visma maakte gewoon een duidelijke keuze om vol op de sprint te gokken en dat pakte verkeerd uit.
    02-04-2025 21:25
    Denk je echt dat het 'gokken' was? Ik vermoed dat ze er hooghartig vanuit gingen dat die sprint geen enkel probleem zou zijn.
02-04-2025 19:17
Wel grappig. Iedereen is (ook 10 jaar later nog steeds) van mening dat QS in 2015 gewoon alle ballen op de sprint van Boonen moest zetten. Dat hebben ze niet gedaan en daardoor heeft Stannard het af gemaakt.

Vandaag doet VLAB wat iedereen vindt dat QS 10 jaar geleden had moeten doen (alle ballen op de sprint met Wout in dit geval) en is het alweer een 'domme' beslissing, want ze hebben verloren.

De beste stuurlui staan aan wal, dat is duidelijk ;).
    02-04-2025 19:23
    Nou nee hoor, ze hadden in 2015 Terpstra moeten laten gaan... Dat Vandenbergh t gaatje dicht reed was NOG dommer dan vandaag...
    03-04-2025 16:03
    Nee nee de beste noemde powless en die kwam als terechte winnaar over de meet en strafte zo de arrogantie en hoogmoed van het visma trio af
02-04-2025 16:58
Het heeft wat jaartjes geduurd, maar mooi dat Quick-Step er inmiddels ook om kan lachen..
02-04-2025 17:52
De grote overeenkomst is: ze willen per se met 1 man winnen. Dat was bij QS ook zo, waar nota bene Vandenbergh in opdracht van Bonnen een gat op Terpstra dichtte. Die wilde Stannard wel verschalken, maar dan vanuit de wagen zeker met Tommeke.

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine