Rabobank optimistisch na schadevrije Milaan-San Remo
De Rabobankploeg staat na afloop van Milaan-San Remo met lege handen. De ploeg liet zich zien tijdens de beklimming van de Poggio, maar moest het na afloop doen zonder ereplaatsen. Bij de oranje brigade heersen na afloop gemengde gevoelens.
“Ik heb echt een goede ploeg aan het werk gezien, maar je wordt uiteindelijk op het resultaat afgerekend. En dat was er vandaag dus niet,” kijkt ploegleider Frans Maassen terug op Rabosport.
Mark Renshaw was op een 21e plaats de beste Rabobank-renner. De door blessures geslaagde ploeg is vooral blij dat men er schadevrij van afgekomen is. “We zijn allemaal heelhuids binnengekomen, terwijl dit altijd een risicovolle wedstrijd is. Dat zag je dus ook aan de val in de afdaling van de Poggio. Dat kostte ons helaas een goede uitslag, maar deze wedstrijd geeft echt wel vertrouwen voor de toekomst.”