‘Quintana wil zich in Dwars door Vlaanderen voorbereiden op kasseien’

foto: Sirotti
Nairo Quintana vreest de kasseien in de komende editie van de Ronde van Frankrijk. Hij overweegt- net als zijn ploeggenoot Alejandro Valverde dit seizoen – om in het voorjaar aan de start te staan van Dwars door Vlaanderen. Dat vertelt Movistar-teambaas Eusebio Unzué aan Het Nieuwsblad.
Afgelopen seizoen verscheen Valverde met het oog op de Tour aan de start in België. “Het beviel onze wegkapitein Valverde goed”, zegt Unzué. “Automatisch zal Nairo dan ook aangepast zijn aan die typische wind in het noorden,” denkt hij.
De Tour kent in 2015 op de vierde dag een rit met bijna veertien kilometer aan kasseien. “Vooraf kunnen we dan ook de kasseistroken inspecteren. Ik hoop dat we zonder kleerscheuren door de kasseirit geraken en op volle oorlogssterkte de ploegentijdrit kunnen rijden,” aldus Unzué.
Dwars door Vlaanderen staat volgend jaar op woensdag 25 maart op de kalender.