Primoz Roglic eerste Sloveense rozetruidrager: “Ik ben heel erg trots”
foto: Cor Vos
zaterdag 11 mei 2019 om 20:40

Primoz Roglic eerste Sloveense rozetruidrager: “Ik ben heel erg trots”

Update Primož Roglič onderscheidde zich van de concurrentie in de openingstijdrit van de Giro d’Italia door als enige coureur onder de dertien minuten te duiken. De Sloveen pakte onder andere 28 seconden op Tom Dumoulin. “Ik ben in ieder geval in goede vorm en het was een prima tijdrit”, was de reactie van de tevreden Sloveen na afloop in het flashinterview.

“Ik weet niet waar ik het verschil maakte, om eerlijk te zeggen. Ik wilde snel starten en het hoge tempo ook op de klim onderhouden. Je hebt weinig last van de wind en in het eerste deel kun je hoge wattages trappen”, aldus Roglič over zijn indeling van de tijdrit.

Update 20.38 uur
Roglič eerste Sloveense rozetruidrager in de geschiedenis: “Ik ben heel erg trots”
Roglič werd na de tijdrit gehuldigd als de eerste Sloveense rozetruidrager in de geschiedenis. “Ik ben heel blij met mijn eigen prestaties en op het feit dat ik de eerste Sloveense rozetruidrager ben”, vertelt de in het roze gehulde Sloveen in zijn tweede flashinterview na afloop. “Het is de trui waar iedereen voor vocht vandaag, dus ik ben super blij dat ik heb gewonnen en dat ik de trui morgen aan mag trekken. Maar ik ben me ervan bewust dat de gelukkigste man de man zal zijn die de trui draagt in Verona. Het is nog een lange weg, maar we zijn goed met het team onderweg en ik kijk vooruit naar de komende dagen.”

RIDE Magazine
4 Reacties
11-05-2019 20:20
Primož Roglič is echt een topper gebleken. Dat wordt nog een leuke Giro.
11-05-2019 20:45
edit wf: aangepast
11-05-2019 21:37
Wel knap om na de eerste rit, wat een tijdrit was, het team er weer bij te betrekken. Wel weer goed hoor. Waar eindigt deze zegereeks
11-05-2019 22:03
Ik denk dat alleen Brajkovic ooit drie dagen de leiderstrui in de vuelta heeft gedragen?

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine