Primoz Roglic: “Het was een zware, warme dag”
foto: Cor Vos
vrijdag 20 augustus 2021 om 19:12

Primoz Roglic: “Het was een zware, warme dag”

Primož Roglič kwam met de beste klassementsrenners over de streep in de zevende etappe van de Vuelta a España. De Sloveense renner bleef in het bezit van de rode leiderstrui, ook al had hij het niet erg gevonden als zijn landgenoot Jan Polanc het tricot had overgenomen.

“Zeker, waarom niet? Hij had het verdiend. Als ik het mij goed herinner, pakte hij de leiderstrui al eens in de Giro d’Italia en droegen wij die (in 2019, red.) allebei. Dit zijn wederom mooie zorgen voor de Slovenen”, vertelde de kopman van Jumbo-Visma na afloop van de etappe naar Balcón de Alicante. “Het was een zware dag, het was heel warm en we gingen op de eerste klim al voluit!”, zei hij over het koersverloop.

Tussen de klassementsrenners waren al verschillende bewegingen zichtbaar. “Dat kunnen we ook de komende dagen verwachten van de ploegen met meerdere kanshebbers. Onze jongens doen het echter ook geweldig. De val van Valverde? Ik zag het gebeuren, ik zat een paar jongens verder naar achteren. Ik weet niet hoe het met hem gaat. Hij is een van de grote namen in de wielersport, dus hopelijk is hij oké en kan hij snel terugkeren in het peloton.”

RIDE Magazine
8 Reacties
20-08-2021 19:19
Kijk dat zijn teksten LOL
Heeft vandaag zelf gecontroleerd toen het moest met de aanval van Lopez en Yates en zag de ploeg rondom hem goed functioneren. Polanc had hij zeker wel rood gegund maar die was zelf ook niet sterk genoeg.
20-08-2021 20:14
Het is toch mooi, dat hij zijn landgenoten, maar gisteren ook Cort Nielsen (EF} de zege gunt. Hij heeft geleerd uit Parijs - Nice, dat je beter vriendjes kan hebben in 't peloton.
    20-08-2021 21:05
    Ja? Is dat zo? Het niet laten winnen van Mäder heeft hem waar precies flink opgebroken dan?
    20-08-2021 22:39
    Bad karma waarschijnlijk..
    21-08-2021 01:07
    Net zoals Kelderman de Girozege heeft gegeven aan Hart?
20-08-2021 23:02
Deze dag heeft er bij iedereen ingehakt, zie de uitvallers.
21-08-2021 09:06
Wat ik niet snap. Waarom heeft iedereen het over Polanc terwijl ringel S op 8 seconden staat?
    21-08-2021 10:20
    Polanc reed bijna de hele rit virtueel in het rood, verloor enkel op het laatst tijd op de ringelsnor. Met een andere situatie in de finale hadden Haig of Kuss eventueel ook nog in de leiderstrui kunnen komen.

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine