Posthuma: “Ik blijf bij mijn ploeg”
zaterdag 8 oktober 2011 om 09:00

Posthuma: “Ik blijf bij mijn ploeg”

foto: Sirotti

Joost Posthuma zal volgend jaar gewoon uitkomen voor RadioShack-Nissan, de opvolger van zijn huidige werkgever Leopard Trek. Dat vertrouwde hij toe aan De Telegraaf. “Hoe dit allemaal is gegaan, verdient zeker niet de schoonheidsprijs. Maar ik heb besloten om toch te blijven”, luidt het. Hij beseft wel dat velen minder fortuinlijk zijn en de kans om te blijven niet krijgen.

“Er is heel veel personeel, zoals materiaalmensen en soigneurs, die wellicht niet meer aan de bak komen. Alle ploegen zijn al vol. Voor hen vind ik het nog het meest zuur allemaal. Toen de bom barstte, merkte je dat ook aan hen. Maar als ik zou weten dat ik over een paar weken geen baan meer zou hebben, zou ik ook niet veel zin hebben om nog te masseren.”

Posthuma verliet vorig jaar Rabobank om mee te stappen in het nieuwe Luxemburgse Leopard-project van de Schleck-broers. Voor volgend jaar werd hij al gelinkt aan de nieuwe Australische ploeg GreenEdge, maar dat blijkt nu dus voorbarig te zijn geweest.

RIDE Magazine
RIDE Magazine