Pim Ligthart vervolgt Giro met elleboogblessure
vrijdag 10 mei 2013 om 23:02

Pim Ligthart vervolgt Giro met elleboogblessure

Pim Ligthart

foto: Sirotti(archief)

Pim Lighthart reed zich tijdens de Girorit naar Pescara opnieuw in de kijker. De renner van Vacansoleil-DCM maakte deel uit van de vluchtersgroep, maar kon het helaas niet volhouden tot aan de finish. In de slotfase kreeg hij te maken met pech.

Lighthart maakte kennis met het asfalt. “Mijn voorwiel schoof weg in de afdaling. Wellicht remde ik iets te hard met mijn voorrem”, vertelde hij op de site van zijn ploeg. Ligthart blesseerde zijn elleboog. Hij heeft de diepe wond in het ziekenhuis laten hechten. Morgen start hij met vier hechtingen aan de tijdrit.

De 24-jarige Ligthart heeft na zijn inspanningen de meeste vluchtkilometers op zijn naam staan. “Dat klassement is vooralsnog geen doel. Ik had liever met twee handen in de lucht over de finish gekomen”, aldus de ambitieuze Noord-Hollander.

RIDE Magazine
RIDE Magazine