Pepijn Reinderink verlengt bij Soudal Quick-Step: “Belangrijk moment in mijn carrière”
Pepijn Reinderink op archiefbeeld - foto: Cor Vos
zondag 27 juli 2025 om 09:45

Pepijn Reinderink verlengt bij Soudal Quick-Step: “Belangrijk moment in mijn carrière”

Pepijn Reinderink zal – zoals u eerder al kon lezen op deze site – ook de komende seizoenen uitkomen voor Soudal Quick-Step. De 23-jarige Nederlander heeft zijn contract met nog eens twee jaar verlengd tot eind 2027. Zijn Belgische ploeggenoot Gil Gelders (22) heeft tevens zijn krabbel gezet onder eenzelfde verbintenis.

Reinderink maakte eind 2023 de overstap van de opleidingsploeg van Soudal Quick-Step naar de hoofdmacht. De voormalig Nederlands kampioen bij de beloften reed de voorbije twee seizoenen veelal in dienst van zijn kopmannen, maar wist zich ook regelmatig in een aanvallende rol te onderscheiden. Dit leverde hem al bergtruien op in de Tour de Luxemburg en Gree-Tour of Guangxi.

“Een nieuw contract tekenen bij de Wolfpack is een belangrijk moment in mijn carrière”, reageert Reinderink op de website van zijn ploeg. “Ik heb hier de afgelopen twee jaar mooie stappen gezet en ook daarvoor al bij het Devo-team. Dit is mijn ploeg, hier voel ik me goed. Het vertrouwen dat het team in mij toont, is heel motiverend met het oog op de komende twee jaar.”

Reinderink in de Gree-Tour of Guangxi – foto: Cor Vos

Voor Gelders is er ook goed nieuws: de beloftevolle Belg zal ook nog minstens twee seizoenen uitkomen voor de ploeg. “Ik ben erg blij dat ik mijn contract heb verlengd. Ik heb twee doelen voor de toekomst: elk jaar een betere renner worden en het team helpen om zoveel mogelijk overwinningen te behalen, want dat zit in ons DNA. Natuurlijk hoop ik, als de kans zich voordoet, ook zelf eens voor een overwinning te kunnen gaan.”

CEO Jurgen Foré is zeer enthousiast over de twee jongelingen. “Zoals iedereen weet, geloven wij bij Soudal Quick-Step in het investeren in jonge renners en het begeleiden van hun ontwikkeling. Dat is precies wat we blijven doen met Gil en Pepijn, die al meerdere keren hebben laten zien wat ze in huis hebben. Daarnaast is er nog ruimte voor groei en dat stemt ons erg hoopvol voor de toekomst.”

RIDE Magazine
RIDE Magazine