Overgang Horner naar RadioShack nog niet zeker
De overgang van Chris Horner naar Team RadioShack is nog niet zeker. Dat meldde de Amerikaan tegenover Velonews. Horner zei dat hij met nog drie andere ploegen aan het onderhandelen is.
“Ik ben zeker aan het onderhandelen met Lance, en ik zou graag naar RadioShack vertrekken. Maar er is nog niks zeker, er is mij nog geen contract verstuurd”, aldus Horner, “We zijn het nog niet eens over mijn waarde. Ik ben ook nog in gesprek met drie andere teams, en ik wil niet dat ze van mij afzien omdat ik heb gezegd dat ik al bijna 100% zeker naar RadioShack ga.” De 37-jarige Horner gaf aan dat die andere drie opties Garmin-Slipstream, Team Sky of een langer verblijf bij Astana zijn.
De Amerikaan liet weten dat hij bij zijn nieuwe team de garantie wil krijgen dat hij naar de Tour de France mag: “Ik wil aangetrokken worden als een renner van wie verwacht wordt dat hij de Tour zal rijden. Natuurlijk zijn er nooit garanties, ik kan namelijk ziek worden of geblesseerd raken, maar teams trekken sommige renners aan speciaal voor de grote rondes. En zo iemand ben ik, ik ben een goede ronderenner. Ik wil naar een team die dat begrijpt, die inziet dat ik de nummer vier of vijf van de ploeg ben en niet de nummer 10″, doelt Horner op zijn niet-selectie voor de Tour dit jaar. ” Ik begrijp ook wel dat er dit jaar politieke spelletjes gespeeld werden bij Astana, dat snap ik.”
Horner wou ook nog wat kwijt aan de geïnteresseerde teams: “Als een team mij aantrekt halen ze een renner die veel kan. Ik kan namelijk sprints aantrekken, helpen met het winnen van een ploegentijdrit, top 10 rijden in een individuele tijdrit, tactisch rijden en kan me bovendien meten met de beste klimmers ter wereld.”
Tot slot sprak Horner toch nog zijn voorkeur uit voor het team van Lance Armstrong: “Rijden met Lance is echt cool, en ik denk dat hij mij aan zijn zijde wil. Als dat zo zou kunnen blijven zou dat fantastisch zijn, maar er is nog niks rond.”