Oprukkende Alejandro Valverde: “Nairo blijft onze kopman”
Alejandro Valverde was weliswaar de beste Movistar-renner in de Vuelta-etappe naar Javalambre, maar volgens de Spanjaard blijft Nairo Quintana de kopman binnen de ploeg. Terwijl Valverde zich strijdbaar toonde op de slotklim, moest de Colombiaan kostbare tijd prijsgeven.
“Nairo heeft niet gefaald. Hij is nog altijd sterk, verloor vandaag weliswaar wat tijd, maar dat was relatief gezien maar weinig. Falen doe je pas bij een verlies van vijf minuten bijvoorbeeld”, meldde Valverde na afloop in een persrelaas van de ploeg. Quintana staat weliswaar nog altijd derde in het klassement, maar de ervaren Spanjaard maakte een flinke sprong en staat nu vierde.
“Het was een klim die hem normaal gesproken wel ligt, maar niet iedere dag is dezelfde”, ging hij verder. “Ik reed door om ‘Superman’ (de bijnaam van Miguel Ángel López in het peloton, red) zo min mogelijk te laten weglopen. Voor nu had ik de benen. We bekijken de situatie per dag, Nairo blijft vanzelfsprekend onze leider.”
Wat een lariekoek
Ik geloof Valverde 100% . Echter er zit slecht 5 sec tussen die 2
Eigenlijk erger dan een egoïst, die kijkt niet naar anderen, dit is gewoon een saboteur.
Wat hij eigenlijk bedoelt te zeggen, is dat hij iedereen, inclusief Q, wil laten denken dat Q de kopman is, maar dat hij geen kans onbenut zal laten om hem een oor aan te naaien en tijd aan te smeren. Wat hij vervolgens even hard zal ontkennen als bepaalde andere zaken gedurende zijn loopbaan.
Arme Nairo, haha.
Jammer overigens dat Aru nog niet in een goede vorm steekt.
Deze Valverde kun je niet op rekenen, je zult m maar in je ploeg hebben ter ondersteuning, ha ha ha.